Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik izzadékonyabbak lettek...

Akik izzadékonyabbak lettek szülés után, mikor múlt el? Mit tehetnék? Már undorodom magamtól.

Figyelt kérdés
Több mint fél éve szültem, de lassan megőrülök. Folyamatosan melegem van, egész télen nem vettem kabátot, sőt legtöbbször még hosszúujjút sem, annyira melegem volt. Mióta jobb idő van, egy picike rövidnadrágban és topban vagyok itthon, az utcára pedig halásznadrágban és egy vékonyka topban megyek ki, de még így is szakad rólam a víz és rettenetesen meleg van. Voltam nőgyógyásznál, endokrinológusnál, a hormonjaim alapján azt mondták, hogy olyan mintha klimaxolnék, és mivel a menszeszem nem jött meg a szoptatás abbahagyása után 3 hónappal sem, így kaptam rá gyógyszert, hátha az segít az egész problémán. Attól meg annyira megjött a menstruációm, hogy több mint egy hónapig tartott, de ugyanúgy melegem volt akkor is, és vert a víz. Mit tehetnék?
2014. ápr. 24. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugyanez....14 hos a lànyom, de nekem rendszres a ciklusom.

Nem leht h tènyleg klimaxolsz?

2014. ápr. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok, úgyhogy remélem nem.
2014. ápr. 24. 10:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy jártam. A terhesség alatt kezdődött, most 16 hónapos a kislányom. Valamennyire csökkent, de sajnos így is jobban izzadok, mint szülés előtt. Én nem voltam vele sehol, de már azon gondolkodtam, férfidezodort használok, mivel az erősebb. :) Nem ordítóan vészes, de ahhoz képest, hogy régen szinte alig izzadtam, ahhoz képest valóban roppant kellemetlen.
2014. ápr. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem szules utan egy héttel elmúlt szerencsére,elötte mindig ugy ebretrm hogy szzabàlyosan tocsogott a ruham meg a hajam..tuti h hormonàlis alapon van pedig.
2014. ápr. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!