Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek szülés után soká múlt...

Akinek szülés után soká múlt el az aranyere? Mégis mikor? Milyen mértékű volt?

Figyelt kérdés
2011. dec. 22. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem 2 évvel szülés után múlt el:(


Addig időnként kijött, néha elég durván, olyankor kentem, és halogattam a dokilátogatást. Aztán nyáron egyszer csak elmúlt. Azóta (lekopogom) nem is jött elő. Bár újra babát várok, így esélyes, hogy majd szülés után megint előjön, de reméljük a legjobbakat:D

2011. dec. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem elég sokáig megvolt szülés után (vákuum).Kb 3 hónapig úgy fájt, hogy nem mertem elmenni a wc-re, mert mindig sírva jöttem ki-nagydolog után. Nem túlzok, csöpögött belőlem a vér, mai napig vérezget, de már nem fáj.Amúgy valamennyire visszahúzódott, de szülés után nagyon kitüremkedett, kb 2-3 cm-re, és rettenetesen fájt, ülni nem tudtam 2 hétig, utána is megkönnyeztem, de a gátmetszésem is elég nagy volt, úgyhogy szerintem ez is rátett egy lapáttal...
2011. dec. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6 hónapja szültem
2011. dec. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2 éves a lányom, néhány hónapja nem kell kennem, nem fáj, nem vérzik.
2011. dec. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az erek és kötőszövetek gyengesége hátterében a kollagén termelődésének zavara áll. Ennek a legfontosabb alapanyaga a C-vitamin. Olvassátok el Dr. Lenkei Gábor: Cenzúrázott egészség c. könyvet. Nálam működik.
2011. dec. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Aki szeretné, elolvashatja: www(pont)mediafire(pont)com/?oaa527jp2u24gy1
2011. dec. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia! Én tavaly szültem nov. 12-én. A kórházban meg mikor hazajöttünk még nem volt semmi gond. Rá egy hétre hasmenést kaptam és hát a fél oldalam szó szerint kifordult és hát egy dióbél nagyságú tuti volt. Nagyon fájt még sírtam is. Én Reparon kúpot és krémet használtam de nem igazán segített. Aztán olvastam a homeopátiás aleo 5 ch -ról és hát veszteni valóm nem volt vettem. Napi 3*5 szem előtte utána fél órával nem szabad inni. Nekem ez segített nem hazudok 1 hét alatt javulni kezdett és mára már el is múlt. Csak ajánlani tudom.
2012. jan. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!