Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire normális szülés után...

Mennyire normális szülés után több mint 7 hétig vérezni?

Figyelt kérdés
2-3 hétig rendesen véreztem,elég sokat,aztán kivilágosodott és mostanáig sárgás, rózsaszínes folyyásom volt. Most pedig látom,hogy pisi közben jönnek valami darabkák,ilyen szál szerűek,vagy szövet darabkák ,ne tudom,ma pedig kevés piros vérzésem volt. Még nem tudtam elmenni a 6 hetes kontrollra a húsvét miatt,jövő hét szerdán megyek,addig is kicsit aggódok már,hogy mi ez.

2014. ápr. 27. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Könnyen lehet, hogy ez már nem a gyermekágyi, hanem megjött.

Van ilyen, hogy valaki már ennyivel a szülés után újra menstruál.


Egyébként az is normális lenne, ha még mindig a gyermekágyi lenne.

2014. ápr. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem már éppen kezdett elmúlni és volt is öröm,de aztán a szülés utáni 6 héten megjött és utána is szépen minden hónapba (amúgy szoptattam)
2014. ápr. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 7 hétig véreztem,nekem azt mondta a doki,hogy teljesen normális.
2014. ápr. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 8 hétig véreztem. Az orvos azt mondta, teljesen normális.
2014. ápr. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy megjött,de nagyon kevés. Nektek milyen volt az első menstruáció a szülsé után? Olyan mintha az utolsó napon lennék kb 3 napja
2014. ápr. 28. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!