Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szent Margit korhaz szuleszete...

Szent Margit korhaz szuleszeterol mi a velemenyetek, szult mostanaban ott valaki?

Figyelt kérdés
Sziasztok. En ott fogadtam szulesznot, most 32. hetben vagyok eddig 2x talalkoztam vele de nagyon aranyos volt. Tamogatja a homeot es a gatvedelmet is. Kivancsi lennek a velemenyetekre akik ott szultek vagy tobbet tudnak a szuleszetrol. Milyenek a csecsemosok stb... koszi elore is!!
2014. ápr. 28. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én ott szültem február 28.-án.Nekem volt dokim,de szülésznőm nem.Aki akkor bent volt szülésznő,ő nagyon rendes,aranyos és kedves volt.Szépek a szülőszobák.Zenét is lehet hallgatni vajúdás közben.Bár én pont nem vágytam arra.Első babámnál nekem elég furák voltak.Sok volt a baba és kevesen voltak rájuk.Kérdezz tőlük és szólj ha valami segitség kell.Ők nem tudhatják,hogy te mit tudsz és mit nem.Most nagyon megvoltam elégedve mindennel.A újra terhes lennék (ami ki van zárva) akkor tuti megint ott szülnék.Megkérdezhetem ki a szülésznőd?
2014. máj. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia. Igen, Balint Viktorianak hivjak. En nagyon bizom benne mert szimpatikus es kedves. Vegig vezetett a szuloszobakon is a ferjemmel es szerintem teljesen kulturalt minden. Nagyon sok jot hallottam a korhazrol es az ott dolgozokrol. Szules utan meddig tartottak bent es milyen volt a szulesed?? :)
2014. máj. 4. 10:09
 3/4 anonim ***** válasza:
72 óràt.Nekem mind2 szülésem könnyű volt.Lànyommal a szülőàgyon folyt el a magzatviz.Onnantol 30 perc volt és megszületett.Fiammal burkot repesztett a doki.15 perc és kint volt a kicsikém.Mind2 vajúdással együtt 2,5-3 óra volt.Neked is hasonló szülést kívánok.Irj majd ha megszültél :)
2014. máj. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben irok! Koszonom hogy visszairtal. Esetleg meg annyit le tudsz irni nekem hogy keszultel valahogy a szulesre? Ezalatt ertem a homeos bogyokat, teat,joga stb... koszi :)
2014. máj. 5. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!