Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után milyen teát...

Szülés után milyen teát itattatok, vagy homeopátiás bogyót szedtetek, hogy legyen tejetek? Kinek mi vált be?

Figyelt kérdés

2014. máj. 5. 09:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ittam a Mecsek szoptatóst és a laktoherbet is felváltva (naponta másfél liter vízben volt 2 filter), homeós bogyóból pedig az urtica urens-t szedtem, naponta 3x5-öt a zöld dobozosból (azt hiszem az az 5-ös volt). Nagyon nehezen indult be a tejem, 10 napos koráig kellett a gyerkőcnek a tápszeres kiegészítés is, de most lesz 1 éves, és még mindig szoptatom, szóval valami használt. :) (Amúgy nagyon-nagyon sokat fejtem, kézivel, gépivel, infralámpáztam is a cicimet és sokat masszíroztam. Ittam az alkoholmentes sört -pedig utálom-, és anyu főzött mindig rántott levest sok-sok köménymaggal.)
2014. máj. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Laktorherb, Alnatura szoptatós tea (szintén 1,5 liter vízben 2 filter). Homeós bogyók: Urtica urens ch5 vagy Ricinus communis (szintén zöld). Alkoholmentes sör és/vagy Karamalz. Sok leves. Csoki.
2014. máj. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elsőnél laktoherb, aztán more milk kapszula, alkoholmentes sör, vagy ciköria kávé, másodiknál semmit, csak eleget ettem és ittam.
2014. máj. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a karamalz alkoholmentes sör vált be, a citromos ízesítésű :)
2014. máj. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem ajánlották a teákat mert hasfájást okozhat a babának. Az első hónapban szinte egész nap a cicimen volt, így termelődik igazán. Most négy hónapos a babám és még mindig elég neki a tejem. Szerintem rakd sűrűn cicire ahogy igényli a baba. Kitartást és sok sikert!
2014. máj. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A sör sajnos kilőve, mert allergiás vagyok valami összetevőjére, feldagad tőle a fejem és fáj, ég, akár egy kortytól is. :(
2014. máj. 5. 15:36
 7/7 anonim ***** válasza:

Eleinte a laktoherbet, de elég hamar meguntam az ízét. Aztán a férjem talált egy instant szoptatós teát, a Humana-ét, az nagyon finom. A második gyerekkel már csak nagyon ritkán ittam ilyesmit, főleg az első pár hétben, de aztán lett egy finom mellgyulladásom, úgyhogy abba is hagytam.

Most 4 éves a nagy, 2 éves a kicsi, félidős vagyok a harmadikkal. Non stop szoptatok az első megszületése óta.


Nekem is az a tapasztalatom, hogy a kulcs a rengeteg szoptatás, az állandó ingerlés főleg az első időkben. És az önbizalom, a hit abban hogy lesz elég tej.

Egy beduin, egy eszkimó, vagy egy őserdei indián sem tud leugrani a boltba csodaszerért, ő egy valamit tehet, vagy különben éhen hal a gyereke: szoptat éjjel-nappal.

2014. máj. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!