Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire fáj a szülés? És ez...

Mennyire fáj a szülés? És ez a hányásos dolog meddig tart? Gyerek vagyok de érdekel a téma.

Figyelt kérdés
2014. máj. 6. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyon fáj, jobban, mint gondoltam. Utólag azt mondom, megérte, és még legalább 2 gyereket akarok a meglevő kisfiam mellé.
2014. máj. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jah, és soha nem hánytam :)
2014. máj. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ez mindenkinél más. valakit jobban megvisel, valakit kevésbé. fájni mindenkinek fáj.

a hányás is egyénfüggő

2014. máj. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyszer hánytam csak, de az is azért volt mert hirtelen megettem egy sajtos melegszendvicset és megülte a gyomromat. Hányingerem többször volt de nem hánytam. :) Megúsztam :)

Maga a szülés nekem nem fájt! No de nem azért mert természetesen szültem. Mire elkezdődtek a fájások még gyengék voltak, és akkorra már a lányom szívhangja nagyon rossz volt így azonnal toltak császárra. Mindenből kimaradtam ami a természetes szüléssel jár. Na de ami utána volt, na az nem volt egy leányálom. Amikor először fel kellett állnom én azt mondtam SOHA, SOHA, SOHA többet nem szülök. Nagyon rossz volt. 15 hónap telt el de már nem is emlékszem h mi is fájt meg a fájdalom erősségére. Idővel elfelejtődik ez. ) De már nem vagyok úgy vele h többet nem szülnék. :) Ha szülök majd még egyet lehet akkor is ezen a véleményen leszek. :P

2014. máj. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem kb a 14. hétig tartott az, h egész nap (még éjjel is) hányingerem volt. De elmúlt egyik pillanatról a másikra, hányni nem hánytam. Ez a 2. terhességemnél volt, az elsőnél egyáltalán nem volt hányingerem.

A szülés ezerszer jobban fájt, mint gondoltam. :S

2014. máj. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem viszont a terhesség elején semmi bajom nem volt a petefészek szurkálások nélkül. 3x hánytam terhesség alatt, a 22 és 25. hetek között, mind3x reggeli után, lehet a babó hatására, mert akkor már jó nagyokat mocorgott. Viszont van, aki szülés közben is hány. Nekem csak hányingerem volt, a 2 perces fájásoknál, nem tartott sokáig.

És van, akinek nagyon fáj a szülés, van, aki nevetve gondol vissza rá, mert úgy szólnak neki, hogy hé, szülsz, nyomnod kell.. Tényleg. Nagyon mások vagyunk, mindenki másképp éli meg, van, aki jól viseli a fájdalmat, van, aki nem.. És nem tudni sose előre, hogy rád épp melyik vár.

2014. máj. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*szurkálásokon kívül* - elírtam.
2014. máj. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értem,de ne értsetek félre mivel 13 évesen nem akarok gyereket!dehogyis!még várok vele :)
2014. máj. 7. 13:15
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is megkérdeztem a barátnőmet, aki már szült, hogy mennyire fáj.

Azt kérdezte: Ugye volt már olyan nagyon nagy székrekedésed, hogy ültél a vécén és szét akartál szakadni teljesen belül?

Mondtam, hogy igen, sajnos, volt ilyen, borzasztó volt és ugye nem akarja azt mondani, hogy ennyire nagyon fáj.

Erre azt válaszolta: Nem. Ezt még szorozd be SZÁZZAL!!! No, annyira fáj.

2014. máj. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!