Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ma reggel távozott a nyákdugo,...

Ma reggel távozott a nyákdugo, vagyis többször is észrevettem azota, voltam orvosnál a méhszájam 1110es. Lassan itt az idő?

Figyelt kérdés
39 hetes vok, lehet ma-holnap babázunk?
2008. júl. 28. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Ha voltál dokinál akkor ő nem mondta, hogy mi várható??

Még a méhszájad nincs nyitva, tehát szerintem még nincs itt az idő.

2008. júl. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!Azaz igazság,hogy nem lehet pontosan megmondani,mert óráról órára annyit lehet változni.Lehet,hogy még van pár napod ,de lehetséges,hogy beindul a szülés.Nekem azt mondta az orvosom (zárva volt a méhszájam) nem lesz baba pár napig,és este beindult a szülés.A második babámmal pedig a nyákdugó távozása után be kellett menni a kórházba.Figyeld a magzatvíz szivárgást,folyását a rendszeres fájásokat, és ha nyékdugó, halványrózsaszínű vagy barnás akkor közel vagy a szüléshez.Sok sikert!
2008. júl. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
rozsaszines vt a nyákdugo, az orvos szerint ma vagy holnap akár lehet belőle szülés...csak tapasztalatokra is kiváncsi vok. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2008. júl. 28. 14:13
 4/5 anonim ***** válasza:

ez a zárva van a méhszáj, nem indul még a szülés nem egészen így van.

ismerősömnek C3000-el (40.héten)indult el a szülés.szépen tágúlt vajúdás közben:D

sok sikert

2008. júl. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első válaszolónak:

Hogy-hogy nincs nyitva a méhszája? 1 ujjnyira ki van nyílva a külső és a középső is + 1 centire rövidült már! Ez bizony azt jelenti, hogy nincs sok hátra! (Ha zárva lenne a méhszáj, az utolsó 3 számjegy 0 lenne!)

2008. júl. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!