Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma töltöttem be a 8. hetet,...

Ma töltöttem be a 8. hetet, reggel észrevettem a pizsamámon, hogy enyhe barnás folyás nyoma van rajta, Tegnap este óta nem fáj a hasam, de olyan izomláz félét érzek benne. Ez csak rosszat jelenthet?

Figyelt kérdés
2009. jún. 30. 08:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Dehogy jelent! Nekem is volt, hematóma okozta, gyógyszer, felszívódott, azóta minden ok. van akinél hormonhiány okozza, szintén gyógyszer, egészséges baba:) Van akinél a második elmaradt mensire emlékszik meg a szervezet:) Menj orvoshoz, hogy milyen kezelés szükséges, lehet hogy csak pihenésre ítél néhány hétig, de gyógyszeres kezelésre is szükség lehet. Inkább menj be feleslegesen (a barnázás soha sem normális terhesség alatt), mint hogy baj legyen, mert sajnos ilyenről is hallani! De hangsúlyozom: barnázás nagyon sokszor előfordul az első 3 hónapban és csak NAGYON RITKÁN vezet a baba elvesztéséhez, akármit is olvasol ezen v más oldalakon!!!!! Minden jót!

19 hetes + 19 hós

2009. jún. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szex volt? Bocs hogy ilyet kérdezek, de lehet megsértettétek a hüvely falat! De szerintem mindenképp, hivd fel a nögyogyàszod, majd ö meg mondja hogy mit tegyél, ne vàrj sokàig, akàrmi lehet, lehet semmi baj, de én felhivnàm! Bàr nekem màr elhalt egy babàm, lehet ezért is aggodnék jobban! De Te semmi esetre se gondolj rosszra csak arra hogy semmi gond! Drukkolok!
2009. jún. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül jelent rosszat, de azért figyeld magad. Ha napközben is tapasztalsz ilyet, vagy holnapra ismét, feltétlenül jelentkezz orvosnál.
2009. jún. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a gyors válaszokat, amúgy is szedek Utrogestant, mert már volt missed ab-om, éppen ezért nem is merünk szexelni az első időkben.
2009. jún. 30. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!