Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen ellátásra (étkezés)...

Milyen ellátásra (étkezés) lehet számitani a pécsi nagyszülészeten (édesanyák utja)? Szülés után ha lekerülök osztályra mikor kapok enni?

Figyelt kérdés
Ha eszünk az étkezöben kell ugye? Addig a babát ki lehet vinni gyerekmekfigyelőbe?
2008. júl. 28. 12:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Az étkezések idején mindenki átviszi a babáját a csecsemősökhöz, mert az étkezőben esznek az anyukák és nincs mód (hely), hogy addig ott legyen. De szerintem nem is baj, ilyenkor jobbára úgyis alszanak, és az a fél óra nincs kárára senkinek. Reggeli, ebéd, vacsora van, amennyire én emlékszem. Reggelire nem adnak valami sokat, két zsemléhez kb. egy késhegynyi vaj és egy késhegynyi lekvár, de mondjuk nekem amúgy se volt nagy étvágyam, meg amúgy is állandóan hoztak be nekem enni a rokonok. Őszintén szólva, szerintem nagyon jó a kilinikán, de a kaja nem a legjobb. De mondjuk én elég válogatós vagyok, ha egyszerűbb ételekről van szó akkor nekem csak úgy ízlik, ahogy én főzöm, máshogy nem.
2008. júl. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én elégedett voltam a kajával. Nem egy étterem, de én is menzakoszton nevelkedtem és ez sem volt annyira rossz. Nem kell finnyásnak és válogatósnak lenne. Ezt a pár napot igazán ki lehet bírni a kórházban. Majd otthon jön a dőzs.
2008. júl. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!