Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés előtti napok hogy...

Szülés előtti napok hogy teltek nektek?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de hátha van remény :)


Holnaputánra vagyok kiírva, a hasam már hatalmas, fogamzás alapján pedig már szülnöm kellett volna két napja. (6-7 nappal korábban volt a fogantatás, mint ahogy menzesz alapján számolták a dátumot)

Az égvilágon semmit nem érzek (az egyre kényelmetlenebb magzatmozgásokon kívül), semmi nem utal arra, hogy közelegne a szülés.


Volt valaki úgy, hogy ennyire eseménytelenül teltek a szülést megelőző napok? Van rá esély, hogy spontán beinduljon néhány napon belül, vagy túlhordás és mesterséges indítás/császár lesz vajon?


2014. máj. 12. 20:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
68%
Én szülés előtt még nyomtam egy pénzügy vizsgát, utána mentem ctg-re, ahonnan vittek fel szülni. Nem fájt csak az utsó 2 óra. Szóval easy.
2014. máj. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Ezek szerint nem éreztél semmit előtte?

Kiíráshoz képest mikor szültél?

2014. máj. 12. 20:21
 3/26 anonim ***** válasza:

Szules elotti napokban meg pakolasztam, rendezkedte, olvastam, este teveztunk es terveztuk, hogy mit fogunk masnap csinalni a reggeli ctg utan. Aztan reggel elfolyt a magzatviz es masnap hajnalban szuletett meg a lanyom, kiirt datum elott egy nappal.

Semmi elojelet nem ereztem. Sot meg voltam gyozodve arrol, hogy tul fogom hordani.

2014. máj. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Hát pl én hasonlóan voltam.. Hogy mivel teltek a napok? Mondjuk én túlzottan is aktív voltak, az utolsó napokban is sütöttem-főztem ezerrel, karácsony volt, 23.-ára voltam kiírva. Pár jóslófájáson kívül nem éreztem semmi, csak még annyit, hogy már nehéz volt menni, mert nagyon lenn volt a picim feje.. Vártuk nagyon, hogy mikor jön, de semmi.. Végül nálam 40+6-ra befektettek és 41.-re indítással lett meg a kisfiam. Ne aggódj semmit se, elég nehéz szülésem volt, de az utolsó napok is olyan vidáman teltek, nem aggódtam egyáltalán és totál nyugodtan mentem be szülni is.. Ha nem vagyok ilyen nyugodt, nehezen tudtam volna végigcsinálni.. Gyors és könnyű szülést neked! :-) Kisfiút vagy kislányt vársz?:-)
2014. máj. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Hánytam előtte, a nagymamám mondta, h lehet, h szülni fogok. Sőt, még a szülőszobán is csak néztem, hhogy ennyire fájnak a többiek én pedig miért nem.

36. hétre született a fiam.

(1. voltam)

2014. máj. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, pedig hatalmas hasam volt..:D Mondjuk én még az utolsó napokban is boltba jártam meg sétálgattam.. A házban lakó kb 70 éves néni azt mondta szó szerint, hogy fasza kismama vagyok..:D Most 4 hónapos múlt a pici.
2014. máj. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Oké, megelőztek, a 6os válasz a 4-es hozzászólóhoz tartozott..:-)
2014. máj. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Lányt. Egész terhesség alatt feszített, nyújtózkodott, most már kifejezetten fájdalmas.

Nagyon túllennék már az egészen, azért zavar, hogy ennyire nem történik semmi, ami a szülésre utalna.


Az utolsó 3-4 hétben szinte minden éjjel voltak jóslófájások, enyhébb görcsök, most 2-3 napja még az se. Mintha nem is lennék terhes. Azt hittem, hogy a végére erősödni fog a tendencia, aztán a csúcsponton jön a valódi fájás. Erre a nagy semmi...

2014. máj. 12. 20:30
 9/26 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt semmi.se egy joslo semmi.reggel felkeltem szokatlanul tul sok energiaval es ramjott a takarithatnek.ez akar jel is lehetett volna.delutan fajdogalt picit a hasam.mondom en lepihenek mert egesz nap porogtem.es azt vettem eszre h olyan 15-20percenkent erzem a hasam...ez este 7kor volt hajnali 4kor 2percesekkel mentunk be, fel8kor megszuletett a kisfiam 36+4re.mar 11hetes.:-)

ugyhogy ne aggodj barmikor elkezdodhet.de addig egy jotanacs.pihenj pihenj es pihenj....:-):-):-)

2014. máj. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Unalmasan telnek a napok. Minden este megbeszéljük a párommal,hogy miért ma lenne jó szülni, hátha megmutatja magát a lányunk,de úgy tűnik, őt nagyon nem izgatja.

Jövőhét keddre vagyok kiírva. Néha görcsölgetek,de sajnos semmi más jele nincs. Ma vettem egy kis tonikot, tudom, hogy nem fog hatni, de azért hátha :)

2014. máj. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!