Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés előtti napok hogy...

Szülés előtti napok hogy teltek nektek?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de hátha van remény :)


Holnaputánra vagyok kiírva, a hasam már hatalmas, fogamzás alapján pedig már szülnöm kellett volna két napja. (6-7 nappal korábban volt a fogantatás, mint ahogy menzesz alapján számolták a dátumot)

Az égvilágon semmit nem érzek (az egyre kényelmetlenebb magzatmozgásokon kívül), semmi nem utal arra, hogy közelegne a szülés.


Volt valaki úgy, hogy ennyire eseménytelenül teltek a szülést megelőző napok? Van rá esély, hogy spontán beinduljon néhány napon belül, vagy túlhordás és mesterséges indítás/császár lesz vajon?


2014. máj. 12. 20:03
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Mijor meg itthon voktam nem ereztem semmit, aztan egyik este ugy fekudtem le h szerintem ejjel elimdulnak a fajasaim nem tudom honnan de megereztem.'mar akkor vmi nems timmelt. Ejjel 3 utan erre ebredtem. Bementem a korhazba (36 hetes voltam) mikor beertem es nem yniltam megallitottak. 3 napig fekudtem bent de mar ugy volt h megyek haza. Orultem h meg nem lesz meg. :-) ra 2 orara megcsaszaroztak surgosen. Szoval kicsit maskepp alakult mint ahogy en gondoltam.
2014. máj. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Én sem éreztem semmit, se egy jósló, semmi… Sajnos nem is indult be a szülés, 41. hét végén indították. :( De azért nyugi, én is sok fórumot végigolvastam akkor és sokan jártak úgy, hogy a "semmiből" egyszer csak szülés lett. Drukkolok neked, hogy beinduljon és könnyű szülésed legyen!!
2014. máj. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

40+3-ra szültem de semmi előjele nem volt. Aznap még körbejártam a várost, előző nap még dolgoztam. Még a kórházból is hazamentem volna, hogy tuti nem szülök, aztán de, ráadásul villámgyorsan.

Minsig van remény ;-)

2014. máj. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

majdnem egy héttel túlhordtam a babát, és annyira nem éreztem semmit, hogy az utolsó napon még én vezettem az autót, amivel a kórházba mentünk nst-re :) Cuccot meg még nem is vittem.

Akkor már kétnaponta csináltak magzatvízvizsgálatot is, az utolsó nagyon fájt. Megbeszéltük, hogy ha nem szülök, akkor két nap múlva befekszek, és indítják.


Annyira nem éreztem semmit, hogy aznap még tornáztam is egy órát kismamatornát persze. Este meg elfolyt a víz, másnap hajnalban megszületett a baba. Semmi előjele nem volt, előtte hetekig voltak összehúzódásaim, de akkor már két hete semmi, aznap sem :)

2014. máj. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Csütörtökön megyek NST-re és az orvossal találkozni, bár nagyon remélem, hogy addig magától beindul. Nagyon nem szeretném túlhordani, inkább vállalnék egy császárt :(


Ahhoz képest, hogy elvileg kevés helye van (alacsony is vagyok, tehát a medencém és a bordák között nem sok hely van), folyamatosan mozog. Most már valami hegyes testrészt nyomogat éppen ki, talán sarok vagy térd lehet...nem esik jól :(

2014. máj. 12. 21:39
 16/26 anonim ***** válasza:
Reggel elvittem a nagyobb gyereket iskolába. Ebédet főztem, ebéd után aludtam. Délután elhoztam iskolából a fiamat. A férjemnek születésnapja volt, tortát sütöttünk. Amíg hűlt, kimentünk a hóba játszani. A holapáttal homkdombot építettem, a fiam alagutat fúrt bele. Vacsi, lefekvés. Éjfél előtt magzatvíz csorgasra ébredtem. Reggel hetre megszuletett a lányom.
2014. máj. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Hódombot és nem homokdombot.
2014. máj. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Kiírt dátum környékén történt?
2014. máj. 12. 22:07
 19/26 anonim ***** válasza:

Szia, nálam talán annyi előjele volt, hogy a szülés előtt 3-4 nappal lecsendesedett a babám. Szerdán szültem, kb. vasárnap vettem észre, hogy jóval kevesebbet mozog. Ezt mondanám előjelnek :-) Kedden voltam az orvosomnál, mondta is, hogy itt még nem lesz szülés, teljesen zárt a méhszáj, bár a baba feje be van illeszkedve, de nem indult még el lefelé. Szerdán töltöttem a 38 hetet, a férjem fúrt faragott itthon, én főztem, mostam és nagyon fittnek éreztem magam :-) Kettőkor derült égből villámcsapás, elfolyt a magzatvíz, úgyhogy szerda este megvolt a babám. Nagyon gyorsan történt minden.

Könnyű és gyors szülést kívánok :-D

10 hetes baba anyukája

2014. máj. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

semmi jele nem volt, éjfélkor már tök magam alatt voltam... :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2014. máj. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!