Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A látogatási tilalom azt...

A látogatási tilalom azt jelenti, hogy még vajúdni sem jöhet be velem a férjem? A folyosón kint lehet? Szerdán megyek nst-re. Oda még eljöhet?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!
2009. dec. 27. 23:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szülésre és vajúdásra bemehet az apuka. Nst-re azt nem tudom...
2009. dec. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom, bár kórháza válogatja, hogy vizsgálatra (tehát nst-re is) és szülésre (vajúdásra is természetesen) beengedik az apukát, utána viszont a kórterembe már nem mehet és később sem látogathat az osztályon. A folyosón viszont nem lehet kint, vagy bemegy a szülésre, vagy hazamegy.
2009. dec. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

5 hete szült a barátnőm. Már akkor is látogatási tilalom volt a kórházunkban (Nyíregyháza), eredetileg papás szülés lett volna, de sem a vajúdóba, sem a szülőszobába nem mehetett be az apuka.

Lehet kórházak is válogatják.

2009. dec. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én megkérdeztem a dokimat,és azt mondta,ha be van oltva az apuka,akkor bemehet a szülésre.Szegeden
2009. dec. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha legalább 10 nappal a szülés időpontja előtt megkapta a H1N1 elleni védőoltást, és tudja is igazolni akkor ott lehet a szülésnél. Csak a szülőszobában tartózkodhat, viszont az orvos higiénés okokra hivatkozva megtagadhatja az együtt szülést. Mi is apás szülésre készülünk, és két hete olvastam (NST-n) ezt a tájékoztatót amit a ngy. oszt. vez. főorvos adott ki. (Nyiregyháza) Rákérdeztem az orvosomtól is azt mondta, ha viszünk igazolást ott lehet apa is.
2009. dec. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kórházfüggő!!
2009. dec. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Debrecenben bemehet szülni, nem kell neki oltás sem (még jó, milyen jogon "zsarolnák" ki? ha ott akar lenni, oltasson??? hát én ilyen kórházba tuti nem szülnék). Bocsi, de ez olyan felháborító.
2009. dec. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Dunaújvárosban, most december 30-án voltam benn a szülésen végig a feleségemmel. Mivel kb. 14 órán át benn voltunk (vajúdás+szülés) így amikor látták, hogy leesik a fejem a nyakamról a fáradtságtól, kimehettem inni egy kávét (átöltözés). (mondjuk kettőt ittam rögtön, mert nem szerettem volna ki- be mászkálni).


Nálunk nem zsarolták ki az oltást. Csúnya is lenne, ha ezt előírnák, mikor saját felelősségre kell beadatni. Nehogy már kényszerítsenek olyasmire, amiért nekem kell vállalnom a felelősséget:O!


Ráadásul aki be van oltva az úgy lehet vírushordozó, hogy nem is tud róla:/



Csak január elsején szigorkodtak kicsit, akkor nehezen engedtek be "látogatni".

A "Gyógyszert viszek!", valamint a "Tisztasági csomag..." dumák bejönnek, persze csak akkor, ha tényleg van valami szatyor a kezedben:DDDDDD


Már itthon van a feleségem a kisfiammal;))))!

2010. jan. 6. 11:55
 9/9 A kérdező kommentje:

Bocs, azt elfelejtettem odaírni, hogy a kérdező férje vagyok, bár sztem ez egyértelmű volt a szövegből:)


29F

2010. jan. 6. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!