Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki az elmúlt pár...

Szült valaki az elmúlt pár hónapban SZOLNOKON?

Figyelt kérdés
Milyen a mostani helyzet ? Csecsemősök? Osztály? Meddig kellett bent maradni? Hogy viselkedtek? Babának kell ruha, pelenka? Mit érdemes tudni?
2014. máj. 13. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:
30%

Ha öngyilkos szeretnél lenni, akkor hajrá.

Nem hinném, hogy 2011 óta változott volna bármit is a kórház és az ottani alkalmazottak hozzáállása a dolgokhoz.


Sok sikert.

2014. máj. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, szültem már ott 2010-ben, tehát hamarabb sikerült tapasztalatot szereznem mint neked. Mivel ott a dokim, nem tudok máshol szülni.Csupán a mostani helyzet érdekelne, hátha alakult egy picit is jobb irányba.
2014. máj. 13. 20:19
 3/10 anonim ***** válasza:
30%

Én a másodikat Pesten szültem az Uzsokiba. Be nem tenném Szolnokra még egyszer a lábam.


Szerintem keress másik kórházat.

2014. máj. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%

Nekem csak 2012-es tapasztalatom van, de az nem ennyire tragikus. Csecsemősök korrektek, nincs utyuliputyuli, de ha kér az ember segítséget, akkor kap. Akkoriban én vittem babaruhát, már szülés után sajátba öltöztették, és végig sajátban volt.

Nem a Hilton, biztosan van jobb kórház is Mo-on, de ki lehet bírni azt a 3-4 napot. Számomra annyi a fontos, hogy a mosdó tiszta legyen, ezzel nem volt gond, és a gyerekemet magam mellett tudhassam éjjel-nappal.

2014. máj. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Persze, én is szülhetném máshol, HA. De itt szülöm, nem ez a kérdés, hanem a mostani helyzet.
2014. máj. 13. 21:00
 6/10 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem se vállald be, szeptemberi élményeim alapján.


Bárhol szülhetsz, szülj Budapesten!


Bunkó csecsemősök, fogadott orvos az alap, hogy legyen. Csótány a fürdőszobában, jéghideg víz napokig (!!) fürdéskor, kézmosáskor, mindig. Meg ugye Kelet-Magyarországról beszélünk, tudjuk, hogy milyen viszonyok vannak a kórházakban...:/

2014. máj. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ne erre térjünk már ki, sajnos meg van az okom amiért itt kell szülnöm, fogadott dokim van.
2014. máj. 14. 08:20
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Undorító az egész!! De ha fogadott az orvosod akkor mindegy is..., el kell fogadnod a helyzetet!
2014. máj. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
36%
Akárki is pontozza le a válaszokat, a kórház akkor is egy nagy fos!!!
2014. máj. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én mindenkit felpontoztam, mert sajnos ismerem a kórházat, de bíztam benne, hogy az évek alatt változott valamit pozitív irányba. Pont az ismereteim miatt nem itt kezdtem a terhességet, viszont úgy adódott, hogy itt kell befejeznem. Ezért tettem fel a kérdést.
2014. máj. 30. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!