Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A 6 hetes kontroll vizsgálat...

A 6 hetes kontroll vizsgálat hogy zajlik? Muszály pontosan 6 héten elmenni? Fáj a vizsgálat?

Figyelt kérdés
2014. máj. 14. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Sima nőgyógyászati vizsgálat. Célszerű a 6. héten menni, igen.
2014. máj. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen,érdemes a 6. héten elmenni,de a 8.hétig belefér,vagyis nekem ezt mondta a dokim.Maga a vizsgálat nem fáj,csak picit kellemetlen,de ki lehet bírni.

Egy általános nőgyógyászati vizsgálat lesz,olyan mint máskor.Kézzel is végez majd betapintást,hogy minden rendben e odabent,nekem megnyomkodta a hasamat is közbe,és kérdezgetett,hogy fáj e stb.

De nekem magán orvosom volt,nem tudom,hogy egy sztk-s is így vizsgál e.

2014. máj. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én mindhárom gyereknél a 8. héten voltam, mert az 5 hét gyermekágyi folyás után 6 hétre mindig elkezdtem menstruálni. Nem fáj, csak sima vizsgálat :)
2014. máj. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem fajt, csak rohadtul kellemetlen volt, foleg a gatseb miatt, ami mar nem fajt, csak ugy minden elmeny meg friss volt.
2014. máj. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A gátsebet én is éreztem, de ezenkívül nem volt gáz. 7 hetes volt a babám mikor mentem.
2014. máj. 15. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
6 hetesen mentem, semmi nem fájt. Has nyomkodás, hüvelyben méh helyzetének ellenőrzése(csak pár cm-re) ennyi. SZTk-s, kiméletes vizsgálat volt :) ilyet kivánok neked is!
2014. máj. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is a hetedik héten mentem, mert pont úgy kaptam időpontot. A lényeg, hogy ne maradjon el a vizsgálat. Én addig nem mertem se szexelni, se kádfürdőzni. Megvizsgált, megbeszéltük a védekezést, és a következő rákszűrés időpontját.
2014. máj. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!