Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után 3 hónappal...

Császármetszés után 3 hónappal éjszakai gerincfájdalom? Másnak is volt?

Figyelt kérdés

4 hónapja volt a császárom és legalább egy hónapja fáj a gerincem, de csak éjjel.

Nem emlékszem pontosan hová kaptam az injekciókat, de lehetséges, hogy attól fáj?

De szerintem jóval a szúrások helyétől feljebb fáj és mondom, csak éjszaka.


2014. máj. 16. 11:30
 1/5 Zaphyris válasza:
Szia, lassan 8 hónapja volt a császár de még mindig nem vagyok 100 000 %os, nekem a medencém a recseg -ropog, és a gerincem se jó csak olyan ágyon tudok aludni aminek van tamlaja, hogy megtámassza a hátam. Nezesd meg, de valószínű azt mondják majd hogy türelem, a várandósság se 1 hónap volt :-(
2014. máj. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia nekem is 4 hónapja volt császárom és ugyan ezt érzem mint te.Eddig semmi bajom se volt de a lapockáim alatt mintha a hátam akarna beszakadni.
2014. máj. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy hülye kérdés, de ezt kivel lehet megnézetni?
2014. máj. 25. 18:01
 4/5 anonim ***** válasza:

06-/1 385 4277 - itt kell időpontot kérni (hosszú a sor).

Nem idióta csontkovács.

2014. jún. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ugyanezt érzem annyival megspékelve hogy a fórgom is faj zsibbad a lábom néha pedig csak hanyatt fekszem. Ja és altattak...szoval nem hisxem h köze van az érzéstelenitőhőz.

4,5hós anyuja

2014. aug. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!