Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a véleményetek a szülés...

Mi a véleményetek a szülés utáni hasleszorító pántról?

Figyelt kérdés
Aki használt ilyet, mi a véleménye róla? Hallottam már ilyet is, olyat is. Nehéz dönteni. Segítsetek
2014. máj. 18. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáltam feltenni, de egyszerűen nem bírtam, de nem tudom elmagyarázni milyen érzés volt, egyszerűen nem volt kényelmes, szorított.
2014. máj. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elég kényelmetlen,tényleg! Leülni nem tudtam benne,csak akkor tettem fel,ha mentünk valahová sétálva,tehát nem sokszor pici babával.Most meg már nem hordom,szóval nem sokat ért.Hasam még mindig van egy pici.
2014. máj. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem volt/van mind a kettő terhességem után használtam, tépőzáras volt tehát én tudtam szabályozni, hogy hogy kényelmes ja és rugalmas anyagú. Nagyon hamar lement a hasam, hogy ettől vagy genetika passz, naponta pár órát használtam.

Most is fogom :)

2014. máj. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Próbáltam, elég szörnyű volt. Olyan fura volt, mh a beleimet nyomta volna.

Kben meg mindenhol azt olvasni, h nem ajánlják, m így nem dolgoznak az izmok.

2014. máj. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Van még pár hetem, majd meglátjuk mi lesz. Dokimat is megkérdezem.
2014. máj. 19. 08:27
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ikreket szültem februárban császárral. Lányok 51 centisek és 3100 g és 3080 g-ok voltak. Nekem eléggé lógott a hasam. Nekem nagyon sokat segített a haskötő. Kb 2 hét alatt lement a hasam. Egy nagyon pici maradt.

2014. máj. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!