Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hasleszorító, milyet érdemes...

Hasleszorító, milyet érdemes beszerezni, szülés után 'egyből' fel kell tenni?

Figyelt kérdés

Anyám mesélte, hogy annak idején homokzsákot tettek a hasra, hogy a méh minél előbb visszahúzódjon szülés után, és hogy ne maradjon 'pocakja' a nőnek.. (ezt persze nem úgy kell elképzelni, hogy kicsusszant a gyerek és egyből kapott egy 50 kilós zsákot a hasára... :)), hanem megvolt ennek a módja, hogy hogyan...

Állítólag már nem tesznek semmit a nők hasára utána, hanem vagy pocakos marad, vagy nem...

Ki mit tud erről? :)


38 hkm


2013. jan. 14. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Én császárral szültem a Sote Ien augusztusban és rögtön kaptam a homokzsákot. Mikor hazamentem, onnantól hordtam a hasszorítót, nyilván éjjelre nem. Szerintem ha megszültél, mérd meg 1-2 nap múlva a hasad és csak akkor vegyél, mert el sem képzelhető, hogy kinek mekkora kell. Én 49kiló voltam a terhességem előtt, mégis csak az XL-e volt jó rám, pedig azért nem volt óriási a pocakom.

Nekem az a tapasztalatom, hogy nagyon hasznos, tök hamar lement a hasam, úgyis érzed majd, mikorra fogysz ki belőle. Minden bababolt tart, nem emlékszem a nevére, de magyar, tépőzáras, és 3500 Ft.

Könnyű szülést.

2013. jan. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom es a valaszt is :)
2013. jan. 14. 17:15
 3/3 anonim ***** válasza:

én ezt (is) használtam és elégedett voltam :

[link]


szerintem hasznos venni valami hasleszorítós alkalmasságot, ami szimpatikus, legyen az pánt vagy bugyi..

2013. jan. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!