Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek milyen méretű...

Szerintetek milyen méretű hasleszorító pántot és bugyit vegyek? Ki milyen méretekkel ment szülni, mennyi volt előtte, mennyit szedett fel és melyik lett jó szülés után?

Figyelt kérdés
Mindenképpen szeretnék venni, de nem tudom, hogy milyen méretben, mi alapján kell dönteni? S/M/L nem mond semmit. Olvastam azt is, hogy a mostani haskörfogatod -10 cm és ennek megfelelően válasszak, de most 103 cm a hasam, ha abból levonok 10 cm-t, nekem attól is sztem kisebb volt a haskörfogatom. Arra lennék kíváncsi, hogy ti milyet vettetek és milyen testalkatúak vagytok. Én pl 170cm, 68 kg-ról indultam és most 78 vagyok.

2014. máj. 19. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Amit most hordasz méretet pl L attól eggyel kisebbet azaz M.
2014. máj. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

L-es/40-es méretet veszek most mindenből. Korábban jó volt a 38-as. Akkor ennek megfelelően M. :) Köszi!

Mások?

2014. máj. 19. 22:24
 3/3 anonim ***** válasza:
én L méretű mamis bugyit vettem,de végig az S-M méretű bugyijaimat hordtam még a szülés után is,mert belefért a nagyméretű betét és mert a nagy bugyikat nem találtam :) Hasleszorítóból állíthatót vettem,de azt hiszem abban is vannak méretek,a kisebb méretet vettem,mert az eladó azt mondta,azt a méretet vegyem,amilyen méretem volt terhesség előtt. amúgy 49 kg-ról kezdtem ,60 voltam szüléskor,most 56 vagyok mert sokat eszek a szoptatás miatt,de maradhat ez a kis "felesleg" :)Minden jó rám a régi ruhákból,csak jobban feszülnek.
2014. máj. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!