Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi bajom lehet? Terhesseg...

Mi bajom lehet? Terhesseg vagy esetleg mas problema?

Figyelt kérdés
Parommal utoljara megszakitassal vedekeztunk,nem azert mert felelotlenek vagyunk,de en gyogyszert nem szedek es nemis akarok!En attol tartok,ha elkezdem szedni,nehezzeben fogok utanna teherbe esni,meg hat,telen mar tervezzuk a csalad alapitast,szoval erre a par honapra mar nem allok neki!Na de,penteken megjott a menzeszem es vasarnap-hethon reggel elmult!Azert is erdekes,mivel nekem 7-8 napig van meg es erosen,most ilyet nem tapasztaltam!Pedig mar 14eve menstrualok!Jarok rendszeresen orvoshoz is es eddig semmi problemam nem volt!Na meg allandoan viszket a mellem!Nem ilyednek meg ha babas lennek,sot orulnek neki!Minden vagyam,h anyuka legyek,csak a parom vegett akartunk telig varni,amig kulon nem megyunk!Szoval oszinten szerintetek mi lehet ez?vagy csak tul aggodom?Valaszokat elore is koszonom!!Es azt is megkoszonnem ha tenyleg normalis holgyek irnanak nekem akik tenyleg tudnak tanacsot adni!Szep napot mindenkinek!
2011. júl. 26. 15:18
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem,h en 24 eves vagyok a parom 29!
2011. júl. 26. 15:20
 2/6 anonim ***** válasza:
mennyire volt 'sikeres' a megszakítás hülye kérdés de lehet hogy ...........
2011. júl. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ja és teszteltél?
2011. júl. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem meg nem teszteltem,tegnap mult el!Hat elment,de nem bennem,eppen nem bennem!Ugye erted,h mit akarok ezzel mondani!Ja meg annyit,h tegnap mar barna folyasom volt delelott,delutan mar semmi!Most meg neha ram jon az a erzes,h mindgyart megjon!SZoval te mit gondolsz errol??
2011. júl. 26. 15:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy tesztet megérne, én is így lettem babás anno, picit megjött, de szinte rögtön el is múlt és mi is megszakítással védekeztünk.
2011. júl. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem van esély nálunk is így volt

szerintem tesztelj ezer más oka is lehet.

2011. júl. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!