Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ilyen melegekben, illetve még...

Ilyen melegekben, illetve még melegebben (június) milyen ruhát vigyek be a babának a kórházba?

Figyelt kérdés
Saját ruhában lesz már bent is, de mit készítsek össze neki ?
2014. máj. 23. 07:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Rövid ujjú body - hosszú ujjas tipegő, hosszú ujjú body - talpas kisnadrág. Aztán ezeket lehet variálni, ha mégsem jó a párosítás.
2014. máj. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi !!
2014. máj. 23. 08:08
 3/7 anonim ***** válasza:
A június teljesen lutri. Június közepén farmer, póló, dzseki összeállításban, esőben mentem szülni, 2 nap múlva szóltam a férjemnek, h hozzon szoknya-pólót, mert 33 fok volt addigra. Első napokban rövid ujjú body+pamut rugiban voltak a babák, harmadik nap már csak egy body volt rajtuk napközben, estére adtunk csak rájuk rugit. Szóval, ahogy előttem írták, mindenféle időre készülj.
2014. máj. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rövid újjú body és vékony hosszú újjú rugdalozó szerintem is, illetve, ha hozzátok haza, vagy sétáltok vele, egy kiskendő, vagy vékony sapi. A nap miatt is jó, illetve az ő fejbőrük extra vékony, hajuk sem sok van, így könnyebben megfáznak. Én a 4 hónaposomra is kötök kendőt : )
2014. máj. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocs * ujjú*
2014. máj. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A sapi, meg a hazahozós meg van, azzal nincs bajom, csak a benti ruhával :) Van már egy fiam, de teljesen más szezon, viszont ebből kiindulva plédet és sapkát biztos, hogy viszek neki, mert olyan huzat van az osztályon, hogy az borzasztó :/
2014. máj. 23. 10:50
 7/7 anonim ***** válasza:

Pont ez jutott eszembe nekem is, hogy mikor 2 éve 40 fokban szültem a lányomat júliusban, olyan huzat volt az osztályon, hogy más ruhában volt a szobában, mint mikor kitoltam. (Uzsoki)


Vittem napozót is, mert egy térdzoknival tökéletes, takarja a combiját. Rövid ujjú, hosszú ujjú body, pamut rugi, talpas nadrág. Ezeket vittem zoknin és sapin kívül.

2014. máj. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!