Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan kismami, aki...

Van itt olyan kismami, aki idén június elejére, közepére van kiírva, és a MÁV (ÁEK) kórházban fog szülni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 7. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
20%

Kismamik??? Pelus, fürcsi, cici, pocak, kismami.

Megértem, hogy az anyukák gügyögnek a babához, de miért gügyögnek egymással is? Az anyaság korai stádiuma feltétlen szellemi hanyatlással jár?

2013. máj. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%

De külön kiemelném, amikor akkor hasa van, mint a hordó, és "pocizza", meg "pocakozza".

A melle, mint két lufi, és meg "cici".

2013. máj. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

Előttem szóló, te valószínűleg a gyerekvállalás örömét nem élted meg -és remélem nem is fogod- soha, és most, hogy idetévedtél, beszólsz egy várandós nőnek?

Leírhatnám, hogy mi vagy, de felesleges.

Minősítetted önmagad mindenki előtt.

2013. máj. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves első kommentelő, senki sem kérte, hogy szólj egy témához, amihez az inteligenciádat valahol elhagytad! Nem tudom, miért is fáj neked, hogy "kismamikat" mertem írni, hiszen nem az volt a kérdés, hogy kit idegesít az, ha valaki rövidít... örülök, hogy vannak ilyen hatalmas okoskodók, mint te! Második kommentelő: neked meg köszönöm!!!
2013. máj. 8. 23:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én júni közepére vagyok kiírva és ott fogok szülni.
2013. máj. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:) Végre, valaki :) Megkérdezhetem, hogy ki az orvosod? Első babád?
2013. máj. 13. 07:54
 7/7 anonim ***** válasza:

:)

Második terhességem, de az első rég volt és másik kórházban született. 16-ra vagyok kiírva, de esélyes, hogy előbb érkezik. A dokim Dr. Farkas Bence.

2013. máj. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!