Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jászberényben szült valaki...

Jászberényben szült valaki mostanában?

Figyelt kérdés
Mit kell vinni a babának?Családi szobáról tapasztalatok?
2014. máj. 27. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Igaz 2 éve szültem, de a családi szobában voltam. Nagyon meg voltam elégedve. Írd le esetleg mire vagy kíváncsi, ha tudok, válaszolok. A babának akkor semmit nem kellett vinni, adtak mindent.
2014. máj. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mindenre kíváncsi vagyok:-)

A családi szobát elõre kell "foglalni"vagy szüléskor kell jelezni,hogy oda szeretnék menni?

2014. máj. 27. 17:14
 3/6 A kérdező kommentje:
Tesó bejöhet?Apa esetleg maradhat éjszakára is?Mennyire rugalmas a látogatási idõ?
2014. máj. 27. 17:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát, foglalni ugye nem tudod, mert azt senki nem tudja, hogy mikor szül, de én jeleztem anno a szülésznőmnek, hogy ha szabad lesz a szoba, akkor szeretnék ott lenni. Szerencsére szabad volt, így ott voltunk. A szoba kényelmes, mindennel felszerelt (tv, mikró, vízforraló, hűtő, wifi, klíma, szuper szoptatós fotel) külön wc, fürdő jár hozzá (nekem ez nagyon fontos volt). Az egész szoba olyan, mint egy szállodai szoba, leszámítva, hogy van benne egy kórházi ágy. A férjem végig bent aludt velem ( mi majdnem 1 hetet voltunk bent, mert a fiam besárgult), ide a látogatók bejöhetnek, tehát a babát is meg tudják nézni, fogni. Amúgy napi egyszer 1 órán át mutatják meg a babákat, ha jól tudom. A baba ott van veled napközben, ha minden rendben, csak éjszakára viszik el. Kényelmes, nyugi van, szerintem megéri a 10.000 forintot.
2014. máj. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A látogatók akkor jönnek, amikor akarnak.
2014. máj. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hú,nagyon köszi a kimerítõ választ:-)

Akkor már csak reménykednem kell,hogy szabad legyen a szoba.

2014. máj. 27. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!