Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ma voltam a 39. heti vizsgalat...

Ma voltam a 39. heti vizsgalaton. A mehszaj 2cm-re volt nyitva. A vizsgalat ota barna folyasom van es kemenyedik a hasam folyamatosan. Mikor jobban faj, mikor kevesbe. Csak a vizsgalat miatt lehet, vagy szamitsak ra, hogy bedurvul?

Figyelt kérdés

2014. máj. 27. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem számíthatsz rá, nekem beindult.
2014. máj. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én a 37 héttől mindig barnáztam vizsgálat után
2014. máj. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem a 36 hetes vizsgálat volt ilyen. 1 ujjnyira végig nyitva voltam, azt állapították meg, mikor hazamentem, barnázni kezdtem, picit véreztem és görcsölt a hasam. Mi egyből mentünk a kórházba, de mikor ott vizsgáltak, közölték velem, hogy nincs itt semmi gond, nem mondták, hogy egy ilyen vizsgálat után ez várható?...Első babás anyukaként gondolhatjátok, hogy fogalmam nem volt, micsoda mivel jár. Na, mindegy, ahol én szültem, ott a szülészetre csak befelé van kilincs, kifelé csak babával, szóval bent tartottak. De csak másfél hát múlva szültem.

Szóval kérdező, nem biztos, hogy ebből szülés lesz. Pihenj le, ha elmúlik, akkor a vizsgálattól volt, ha viszont nem múlik, akkor lehet, hogy szülés lesz.

2014. máj. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ülj be egy kád meleg vízbe. Ha erősödik akkor élesben vagy, ha elmúlik akkor jósló. Egyébként vizsgálat után normális.
2014. máj. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is barnáztam és görcsöltem vizsgálat után, de elmúlt :(


NEked reméljük beindul! :)


Könnyű szülést!

2014. máj. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem is elmúlt!
2014. máj. 28. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!