Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 36 hetesen a mehszajam teljese...

36 hetesen a mehszajam teljesen zart es nincs megrovidulve a mehnyak sem, lehet hogs tulhordom majd a babat?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Iszom mar 2 hete a malnalevel teat es most kezdtem el a homeos bogyokat is. Persze nem akarom hogy koraszulott legyen de orulnek neki ha elobb jonne egy kicsit. Van valaki aki ugyanigy volt hogy ilyenkor meg semmi nem tortent? Mikor indult be a szules? Koszi elore is!
2014. máj. 28. 08:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy túl fogod hordani! Én csak ellenpéldát tudok mondani. 36. héttől 1 ujjnyira nyitva volt a teljes méhszáj, a méhnyak 1 centisre rövidült. Végül mégis indítani kellett a szülést a 41. hét végén, mert nem történt semmi.
2014. máj. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyik percről a másikra is nyílhatsz, rövidülhetsz ez nem határoz semmit. De túl is hordhatod.
2014. máj. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

35 hét és 3 naposan teljesen zárt volt a méhszájam. Kereken 36 hetesen 1111-es, vagyis méhszáj megrövidülve és 1 ujjnyira nyitva. És a 38. héten szültem.

Szóval ez nem jelent konkrétan semmit.

2014. máj. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen jól írják a többiek, ez nem jelent semmit még a 36. héten.

Végülis elég ha a fájások hatására kezd majd kinyílni a méhszáj, nem kell hetekkel előtte.

2014. máj. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: Nekem azt mondta a dokim, hogy mivel ez a 2. babám (elsőt természetes úton szültem), így előfordulhat hogy elkezd kinyílni a méhszáj a 37-38. héten. De első babánál semmit nem jelent ha 36 hetesen még zárt!
2014. máj. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még az a jó, hogy zárva vagy. Ha nem fekhetnél kórházba vele a 38. hétig. Én is most várom a másodikat, a 39. hetet töltöm be holnap és még csak most nyílt ki a méhszájam 2cm-re. 38. hétig nem igazán jó, ha kinyílsz.
2014. máj. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat mindenkinek, remelem nem lesz semmivel sem gond. Az a lenyeg hogy o egeszseges legyen, csak hirtelen amikor mondta a doki, kicsit megijedtem.
2014. máj. 28. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!