Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülésindító praktikája van...

Szülésindító praktikája van valakinek?

Figyelt kérdés
Persze semmi olyanra nem gondolok,amivel árthatok magunknak,csak természetes dolgok érdekelnek. Hallottam valahol a Ricinus olajat. Ha pl limonádéban iszom meg,úgyis hatásos,nemcsak a bábakoktélban? Mert azt nem merem kipróbálni. Azért szeretném,ha beindulna,mert az előző császár volt,most simára készülünk,de csak akkor,ha beindul,különben ismét császár lesz két hét múlva.
2014. máj. 28. 16:48
 1/10 anonim ***** válasza:

A ricinusolajat elfelejteném a helyedben mert belekakilhat a vízbe a pici tőle.

Nekem nem vált be semmi. A várakozás vált be, semmi más sajna.

2014. máj. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
némelyik szülésznő ajánlja a bábakoktélt, egyeztess a tiéddel
2014. máj. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha nem akar kibújni, nem is fog. Én a kiírás napjától MINDENT (de szó szerint mindent) kipróbáltam, de semmi nem hatott. :((( 41. hét végén indítottak.

Ezek a ricinus olaj és társai hasmenést okoznak, de ha nincs itt az idő, akkor nem lesz belőle fájás, csak egy szimpla hasmenés. :)

2014. máj. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sex:)
2014. máj. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

szex, így van!

Ejakulátum prosztaglandin tartalma... nem akarlak untatni a részltekkel. Szal Szex. :) Vagy legalábbis ejakulátum. És a málnalevélteát nagyon jó szívvel ajánlom!

2014. máj. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekünk a szex sem jött be. Ma töltöttem be a 41. hetet. A kiírt nap óta 5x próbálkoztunk, hátha.... hát nem. :( Holnap indítanak oxival.
2014. máj. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hallottam homeopátiás bogyokról,amik állítólag használnak,de nem okoznak gondot,vagyis nem károsak. Holnap beszerzem őket,hátha... Kedves utolsó neked is kitartást kívánok! Ha használnak a bogyók,megírom majd.
2014. máj. 28. 21:54
 8/10 anonim ***** válasza:
Az elsovel ittam szorgalmasan a malnalevelet es a homeos bogyokat is szedtem. 10 nap tulhordas utan a szex rogton segitett. Most a 2-nal csak ezzel fogunk probalkozni!
2014. máj. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én 38 hetesen és 5 naposan lefeküdtem hosszú idő után a vőlegényemmel és másnap 9re már a kezemben volt a kisfiam :)
2014. jún. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

41 heten a burkot meglazitom kezzel a mehszajtol.

48 ora mulva ujra majd ricinust kap a kismama.

Nekem ez mindig bejon.

Egy ugyes szuleszno ha a mehszaj min 1-2 cm nyitott tud burkot lazitani.

Ricinus max 2 evokanal kell egy evokanal vodka es kalium tartamu gyumile.

Neha beontessel inditok de soha nem a 41 het elott.

Neha a mehszaj total eretlen ilyenkor 48 orankent probalkozunk es szexre biztatom a kismamat ha nem is hasznal kellemes.

2014. jún. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!