Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek megéri az, hogy...

Szerintetek megéri az, hogy terhes legyek, és szüljek? Mert mindig is szerettem volna egy gyereket, de a szülés nagyon fáj, és én már a vérvételtől is elájulok. Akkor a szülésbe belehalok? Gyermeket az árvaházból is szívesen választanék.

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék,csak 13 éves vagyok, csak úgy foglalkoztatott a téma.

2014. máj. 28. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Ezen még ne gondolkodj. Arrébb van az még ( remélhetőleg ). Hidd el majd ha eljön az ideje akkor ezekkel nem fogsz foglalkozni. Az tény, hogy fáj a szülés ( szültem már ) de megéri, és nem kibírhatatlan. Egy fogfájás sokkal rosszabb, az nem múlik el csak úgy, szülésnél meg ahogy kint van a baba a fájások is megszűnnek :) Szóval nyugi .
2014. máj. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is mindig így voltam vele, mint te. Most 29leszek a nyáron és szeptember elején születik a picim. Ha majd igazán szeretnél egy bébit, akkor nem is fognak eszedbe jutni ezek a dolgok. Tegnap voltam már a sokadik vérvételen, de még mindig nagyon félek tőle, a szüléstől meg még jobban. Szerintem idővel te is leküzdöd a félelmed és ha igazán szeretnél egy gyereket, akkor bevállalod ezeket.
2014. máj. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Reménykedem, hogy úgy lesz, ahogy írtátok. :) És utolsó: sok sikert!
2014. máj. 28. 20:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Óóó én a tűtől is rosszul vagyok. A vérvételt még túléltem, a rosszabb rész szülésnél volt, mikor szárnyastűt tettek a kezembe, és benne hagyták a szülés utáni 2. napig. Ráadásul a szülésznő elsőre nem találta el az eret,így a másik kezembe is beledöfte. Grrr. DE túléltem a szülést, fájdalomcsillapító nélkül :) Pedig majdnem 2 nap volt vajúdással együtt :)
2014. máj. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
:) aranyos vagy! Ezzel még ráérsz és amikor majd annyi idős leszel,hogy előjönnek az anyai ösztöneid,akkor egy kis vérvétel nem lesz gond,sőt a szülés sem.18 éves voltam mikor a mandulámat szedték ki és előtte a vérvételtől majdnem összeestem,anyukám támogatott ki a laborból. Most havonta jártam vérvételre a baba miatt,mert hormon problémám volt,sőt a kórházban egy nap 3x vettek vért a cukor miatt.meg se kottyant már.
2014. máj. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

Aranyos kérdés! :)

Nos én a vérvételtől rohadtul féltem, és fájt is. Aztán lett 5db tetoválásom pár év alatt. Nem fájt az egész annyira, mint egy vérvétel.

Aztán terhes lettem az első lányommal. Ő császárral született, na az valami nagyon szar volt utána...

Mikor útban volt a tesó, minden éjjel arra gondoltam, hogy gyorsan fogok szülni, normál úton, és nem fog fájni!

Úgy is lett. Nem azt mondom, hogy nem éreztem, de pl egy menzesz jobban kifektetett, mint a szülés cakli-pakli. Még a szülőágyon azt mondtam, hogy ha csak ennyi, akkor szülök még most azonnal 3at is.

Hülyeség, hogy jajjdenagyonborzalmasan fáj. Persze, van akinek ténylegesen nagyon fáj, de neked nem biztos. :)

2014. máj. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia, hát ezen még ne parázz. Mire aktuális lesz a dolog,van még jópár év, és lehet, hogy már magától elmúlik addigra minden aggodalmad. Amúgy a szülés fáj, de nem úgy, hogy kibírhatatlan lenne :-)Én is féltem előtte, de abszolút pozitív élmény volt. És hát a nők "erre vannak kitalálva", szóval nem halunk bele. Utána pedig kezedben tartani a gyermeked, hát az leírhatatlanul jó.
2014. máj. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hát szerintem igen mivel nekem is most fog születni és alig várom,hogya kezemben foghassam!
2014. jún. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!