Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A terhes nők miért halhatnak...

A terhes nők miért halhatnak bele a szülésbe? Milyen okai vannak?

Figyelt kérdés

2014. márc. 23. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon sok oka lehet, könyveket írtak már erről, pl. embólia, megállíthatatlan vérzés, elakad a baba, stb. Nagyon sok oka lehet.
2014. márc. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En belehaltam volna ha nem korhazban, orvos mellett szulok. Elakadt a pici, szana-szejjel vagtak, h ki tudjak rangatni. Nagyon sok vert vesztettem, alig tudtak megallitani a verzest.
2014. márc. 24. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is és a baba is belehaltunk volna a szülésbe, már nagyon régóta vajúdtam, órák óta tolófájásaim voltak, végül császároztak, kiderült,hogy sehogysem tudtam volna megszülni a babát,mert rosszul feküdt!
2014. márc. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

sok oka lehet... pl. tudok egyről, aki császár közben halt meg mert félrenyelt és megfulladt.

egy másik szülés közben megfertőződött húsevő baktériummal amit szinte csak kórházban lehet elkapni és abba halt bele.

ezek most éppen kórházi példák voltak de sajnos ilyenek is léteznek csak nem verik nagydobra, mert akkor sokan félnének ott szülni.

de az igazság az, hogy ugyanúgy megvannak annak is a saját veszélyei, mint ha valaki otthon szül. Még ma is halnak meg és kórházban is sajnos.

2014. márc. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!