Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha az első babámat túlhordtam...

Ha az első babámat túlhordtam (40+5 indították) akkor nagyobb az esélye, hogy a másodikat is túl fogom?

Figyelt kérdés
38+4 vagyok ma.Szeretném ha már jönne :)

2014. máj. 29. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Az elsőt túlhordtam, második 39. héten jött
2014. máj. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A terhességed teljesen ugyanolyan volt, mint az első?


Mert alapvetően minden terhesség más, így nem kell ugyanúgy történnie.

2014. máj. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Elsőt 2 nappal túlhordtam.

Másodikat szintén 2 nappal hordtam túl. a harmadik pedig 2 nappal korábban jött

2014. máj. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elsőt 40+5-re szültem spontán, második 38. hétre jött. Kíváncsi leszek most a harmadikkal.


Tesóm az elsővel 5 napot húzott rá, spontán szült, másodikat indították (nem tudom hány nappal terminus után), a harmadik meg terminus előtt született, talán a 39. héten, spontán.


Szóval nem lehet előre tudni.

2014. máj. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :)
2014. máj. 30. 12:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Az elsőt,a lányomat én is 40+5 re szültem spontán,másodikat,a fiamat 39+5-re szintén spontán...a két terhesség ugyan olyan volt,ezért is hittem azt a 19 hetes uh-ig hogy a második is lány,aztán megláttam a fütyköst a monitoron :)
2014. máj. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elsőt túlhordtam 3 nappal, másodikán császároztak kíírt napon.Ismerősöm mind3 gyerekét a 37ik htn szülte. Másik ismerősöm mind3 babáját a 39ik héten szülte.
2014. máj. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!