Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után spontán szülés...

Császár után spontán szülés 3év különbséggel?

Figyelt kérdés

2011 augusztusában lányom 3hétre császárral született.toxémia miatt volt szükség a műtétre.Most várom a második babámat júniusra és a dokim szerint semmi akadálya a spontán szülésnek.

Hát nem tudom,..én nem vagyok valami nyugodt ettől.Biztos jó ötlet?Igazából tartok tőle,nem is kicsit.Tudom,ő az orvos,de valahogy még sem vagyok nyugodt.

Volt valakinek hasonló esete?Hogy alakult?Mit gondoltok erről?


2014. jún. 1. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőmnek, első császáros volt, második simán született 2 év korkülönbséggel, nem volt probléma.
2014. jún. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálam is 3 év különbséggel vannak a gyerekek.

A fiamnál sürgősségi császár lett, több okból is, lényegtelen most.

A dokimmal megbeszéltük, hogy megpróbáljuk. (Noha én inkább a császárt szorgalmaztam, féltem, hogy megint komplikációk lesznek.)

5 perces fájásokkal mentünk be a kórházba, hagytak kicsit vajúdni, de a második baba sem akart/tudott lemenni a kismedencébe, nem ékelődött be a feje. Így nem mert a doki burkot repeszteni, félő volt, hogy a köldökzsinór előrecsúszik. Ráadásul, amikor nézte a heget, fájt a vizsgálat. Így inkább a császár mellett döntött megint.

Meg lehet próbálni a természetes szülést, de ha valamiért nem úgy megy, úgyis műtenek.

2014. jún. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Az egyik ismerősöm 15 hónappal császátr után szült természetes úton minden probléma nélkül.
2014. jún. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

2011. szeptemberi a lányom, őt császárral szültem farfekvés miatt.

2014. januárban született a második lányunk spontán. Mit ne mondjak, egy álom szülés volt. :) Ne félj! Nem volt semmi komplikáció, gyors volt. Én elejétől erre készültem! Ja, és itt mindenki kinevetett, mikor mondtam, hogy normál úton akarok és fogok is szülni. Nálunk olyan ritka ez, mint a fehér holló. Ja, és ügyeletesnél szültem, úgy, hogy 2 perces fájásaim voltak, és 4 ujjnyira nyitva voltam.

2014. jún. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 péntek judit nikolet ***** válasza:
100%
2008.-ban a lányom császárral született és 2012-ben simán szültem második lányomat. Minden problémamentes volt
2014. jún. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!