Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt akinek azert indult meg...

Volt akinek azert indult meg a szules mert beult a kadba?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Mar a 38. hetben vagyok de semmi jele hogy szulnek, a vedonom azt mondta ne uljek kadba mert beindulhat tole. Termeszetesen meg varok mert van idom de ha nem tortenik semmi akkor beulok. Teljesen zart vagyok. Arra lennek kivancsi hogy volt esetleg valaki akinek igy indult meg a szules, ha igen akkor mennyi idore ra? Koszi elore is.
2014. jún. 3. 09:21
 1/2 anonim ***** válasza:
55%
Ez hülyeség. Egyrészt ha zárt vagy, nem igazán történik semmi, maximum a magzatvíz melegszik fel ha jó meleg vízbe ülsz ami a babának nem tetszik. Vagy esetleg elkezdesz nyílni, de ennyi. Ha nyitva vagy és görcsölgetsz akkor erősítheti fel a görcsöket, de akkor egyébként is beindulna.
2014. jún. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A szülésznő szerint nyugodtan lehet a terhesség vége felé kádban fürdeni, amíg el nem folyik a magzatvíz. Ha megindul a magzatvíz, akkor tilos a fertőzésveszély miatt.

Én egyszer ültem be a kádba kb. 30. hét környékén, de alig tudtam kimászni, szégyenszemre az emberemet kellett megkérnem, hogy segítsen kijönni.

2014. jún. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!