Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan indult nalatok a...

Hogyan indult nalatok a szules? Volt aki gyengebbnek erezte magat, hanyt, szedult vagy hasmenese volt elotte?

Figyelt kérdés

2013. nov. 24. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Az első magzatvíz elfolyással,a második fájásokkal.Mindkét szülésemet "végig" hánytam,a szülésznő azt mondta a tágulás miatt.
2013. nov. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én a szülés megindulása elött egész éjjel hánytam,és borzasztó volt a közérzetem
2013. nov. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én szimplán gyengébbnek éreztem magam és folyton pisilnem kellett. Kb 10 percenként !! Aztán amikor már teljesen kétségbeestem hogy ez mi lehet, hallottam egy pukkanást, és elfolyt a magzatvíz.
2013. nov. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szülést megelőző nap amikor is hideg front volt feszültnek éreztem magam éjfélkörül meg is szűnt. Másnap kb. 13:00-tól újból éreztem és össze-vissza jöttek a fájásaim (hossza és jellege különböző volt). 15:45-kor már rendszeres 3-5 perces fájásaim voltak. Más tünetem nem volt.
2013. nov. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem elég durva hasmenésem volt szülés előtt.Már sejtettem hogy valami készülödik,24 óra múlva meg is született a kislányom.
2013. nov. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Reggel 6-kor felkeltem pisilni, visszafeküdtem, hallottam egy pukkanást, és elfolyt a magzatvízem. Nem volt elötte hányigerem, nem ment a hasam, nem szédültem.
2013. nov. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szülés előtt 3 nappal kezdődött a hasmenés, semmi kaja nem maradt meg bennem, félórán belül ment a hasam tőle. Ingerültnek, feszültnek éreztem magam, étvágytalan voltam, enyhe mensigörcseim voltak. Közben rendszeres jóslóim voltak, de meleg fürdő hatására mindig elmúltak. A harmadik napon viszont nem múltak a szabályos 10 perces keményedések, hiába vettem meleg fürdőt. Azért bizonytalankodtam csak, mert abszolút fájdalmatlanok voltak, inkább csak kényelmetlennek éreztem. Ez volt délután 2kor. Este háromnegyed 11kor már a kezemben volt a baba :)
2013. nov. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!