Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire hatásos baba kicsalog...

Mennyire hatásos baba kicsalogató módszer a szex? Nem árthatok vele neki?

Figyelt kérdés
2010. jan. 1. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Ártani nem fogsz vele (feltéve, hogy már ideje van), de nem is nagyon használ - ha jön, akkor szex nélkül is, ha meg maradni akar, akkor ettöl nem indul le.
2010. jan. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én 5 nappal hordtam túl a babámat, úgy volt hogy megindítják annyira nem akart jönni. Ettem chilit, lépcsőztem de nem segített. Végül próbáltuk a szexet, 3 óra múlva indultam a kórházba. Nekem segített :D Jó próbálkozást!
2010. jan. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyik barátnőm is így vetett véget a 10 napos túlhordásának! :D


Én az utolsó héten már nem tudtam élvezni (túl nagynak éreztem),így szülés előtt 4 nappal voltunk utoljára együtt a férjemmel.

2010. jan. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi aznap is együtt voltunk a férjemmel, mikor a szülés beindult. Már délelőtt görcsöltem 2-3 nagyobbat. Délután összebújtunk, aztán felpörögtek az események! Hogy közrejátszott-e a szex? Hát ki tudja... :)
2010. jan. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én mindent kipróbáltam,hogy beinduljon a szülés,de semmi nem hatott,így hát indították.
2010. jan. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
13%

Hmmm, terhesszex, fini bumm. Azért meredek, hogy a kismamák és kispapák milyen kanosak.


Mi van, ha túl hosszú a dorong, és pöcköli a baba fejét? Meg milyen lehet már felnövő gyerekünknek azt mondani, hogy a "mamát még veled a hasában is döngette a papa"?


Az ész megáll, a pénisz lehervad, hogy mik vannak, fúj! :S

2010. jan. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 MARIANN06 ***** válasza:
Majd te is megtudod csak váj 1 kicsit.
2010. jan. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 MARIANN06 ***** válasza:
Ezt a 14 40-esnek irtam
2010. jan. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!