Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vizesedés ellen valami hatásos...

Vizesedés ellen valami hatásos módszer? Mindenem vizesedik nem csak a lábam és nem használ semmi se a pihentetés se a felpócolás se a sok folyadék és még csak a 22. hétben járok. A vérnyomásom alacsony és fehérje sincs a vizeletemben.

Figyelt kérdés
2010. aug. 18. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Csökkentsd a sóbevitelt és igyál sokat! A só megköti a vizet, ezért vigyázni kell vele. Ha tudod, hagy de teljesen a sót, inkább használj több zöld fűszert, azzal is nagyon finom ízeket tudsz elérni! Ne egyél bolti felvágottakat, készételeket, gyors kaját, mert az is iszonyúan sok rejtett sót tartalmaz!!
2010. aug. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2010. aug. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A természetgyógyász barátnőm nekem azt javasolta hogy tartsak burgonya diétát, azaz iktass be olyan napokat amikor egész nap semmi mást csak főt burgonyát eszel.

Sózni nem szabad inkább mással ízesítheted. És másnapokon is tilos a só.

2010. aug. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

a dinnye is nagyon jó vízhajtó! a másik, hogy hideg vízzel naponta többször, 5-5 percre zuhanyoztasd a lábad térdtől lefelé, a kezedet illetve ahol vizesedsz. nem kellemes érzés, de nagyon hasznos tud lenni.

Tényleg csökkenteni kell ilyenkor a sót, delikátot, felvágottakat, virslit, készételeket.

2010. aug. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem sózok semmit alapból nem szeretem a sósat a cukros dolgokat sem eszem meg mert nem is esik jól.Tehát marad a gyümölcs meg a zöldség de ha csak ezeket eszem egy ideig attól nem lesz baja a babának?
2010. aug. 18. 21:58
 6/10 anonim ***** válasza:

Krumpli? akkor most már értem, miért nem vizesedtem egész terhesség alatt...nagyon krumplis voltam, mindenhez azt ettem, köret csak főtt krumpli lehetett...

36 hetes kismama

2010. aug. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is csak krumplit eszek köretnek és eddig még nálam sincs vizesedés!!


30 heteske

2010. aug. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sok alma és petrezselyem, vénás torna.


A sok gyümölcs is cukornak minősül ám :)

2010. aug. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia! Ezt a kérdést én tettem fel múlthéten, olvasd el mit mondott a doki. Detto ugyan ilyen helyzetben vagyok mint te. :(

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2010. aug. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A burgonyával vigyázni, mert nagyon nagyon sok szénhidrát van benne, én is csináltam krumpli napokat, de híztam tőle két kilót. :S
2010. aug. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!