Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor fognak beindulni a...

Mikor fognak beindulni a fájások? Beindul egyáltalán?

Figyelt kérdés

Kereken 1 hét múlva szülök. Illetve kiírva vagyok 1 hét múlva. SAjnos eddig semmilyen fájdalmat nem érzek még, jósló fájásaim sem voltak igazán, 1 ujjnyira vagyok csak nyitva.


Első gyermekemet várom. A kérdésem ez jelent valamit? Lehet következtetni ebből pl. arra, hogy túlhordom-e babámat, vagy császármetszésem lesz-e?

Nézzétek el ha bugyuta a kérdés, de első babámat várom!

Köszönöm


2014. jún. 4. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokféle forgatókönyv előfordul, sajnos semmit nem tudsz következtetni ezekből arra, hogy mikor indul meg vagy hogy megindul-e magától és hogy milyen lesz a szülésed.
2014. jún. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Sajna az első gyerkőcök nem szokták elkapkodni. Amíg friss, normál a méhlepény addig hordani fogod. A méhlepény állapotából lehet következtetni a szülés idejére. Gondolom jársz CTG-re, és Uh-n is voltál. Mit írtak a méhlepényről? Ha meszesedik, akkor közeledik a nagy pillanat. Légy türelmes, aki szépen kivárja, annak ált. könnyebb, gyorsabb szülése lesz. Bár tudom könnyen beszélek a úl oldalról. Kitartás, nem mered bent örökké! :)
2014. jún. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Persze most már heti 2x járok ctg-re. Minden rendben ctg-n is,uh-on is. Méhlepény még érett, tehát ellátja még rendesen a funkcióját!

Én csak attól tartok egy kicsit, hogy az oxitocin injekciótól erősebbek lesznek a fájások, mintha magától indulna be. Vagy rosszul tudom?

Igen azt én is hallottam, és sok első gyermekes kismama is mesélte, hogy túlhordták pár nappal a babát.

2014. jún. 4. 15:07
 4/7 anonim ***** válasza:
szia! én 38 hetes vagyok, voltak jóslóim múlt héten, járok nst-re,de uh és nst szerint is minden ok, méhlepény tökéletes (pedig terhességi diabeteszem van) . tegnap du. óta erősödtek a fájások, derékfájdalommal társulva, a dokim berendelt a szülészetre, méhszáj kívül belül teljesen zárt, nst-re tettek, folyamatos 8 perces fájásokat regisztrált a gép. a doki aki ügyeletben megvizsgált ( a fogadott orvosom még nem ért be akkor) rá is csodálkozott,hogy ilyen fájások mellett abszolut nem kezdek el nyílni...és nálunk is első baba lesz. szóval az,hogy neked nincs fájásod,még bármikor elindulhat sitty-sutty, látod én itt vagyok fájásokkal, de nem nyílok még annyira sem mint te, hát kíváncsi vagyok mi lesz. pénteken újabb vizsgálat és nst, ha addig nem indul be rendesen.
2014. jún. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hasonló a szitu nálam is....Június 10-re vagyok kiírva
2014. jún. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az Oxitocintól baromi erősek a fájások, csak a szülés nem halad előre. Nekem 3 szülésem volt, kettőnél kaptam oxit, de csak rosszabb volt, saját fájáserősséggel mosolyogva lehet bírni. A 39 héttől málnalevélteát ittam, az sokat segített a tágulásban most a harmadik gyerkőcnél.

Kitatrás, és csodálatos szülést kívánok, szorítok.

2014. jún. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én eddig kétszer szültem és egyik terhességemnél se voltak se jósló se másmilyen fájásaim(lehet szerencsés vagyok.:))Mindkét gyermekemnél csak a szülés előtt pár órával kezdődőtt a fájás.Mindketten a kiirt nap után 1nappal születtek.:)
2014. jún. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!