Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van olyan akinek egyszerre...

Van olyan akinek egyszerre csináltak gátmetszést és császár lett a vége?

Figyelt kérdés

nem birtam megszülni a babámat de gátat vágták, utána rohantak a műtőbe, és császároztak...

hogy "éltétek túl"?



2014. jún. 4. 21:08
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Ez most vagy kamu vagy egy kontár volt a doki.

Gátat akkor várnak ha már a gyerek feje közvetlenül a hüvely nyílásnál van,hiszen akkor látják kell-e meg mekkorát vágni.

Viszont onnantól kezdve hogy császározzák meg? Visszarángatják a gyereket a méhbe??? Ha már félig kint van a feje akkor kirángatják vákummal.

2014. jún. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs. Ahogy az első mondja, a legvégén van a gátmetszés. A szülőcsatornából nem lehet visszarángatni a gyereket, nálam is vákuum lett a vége.
2014. jún. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

nem kamu. megakadt a szülőcsatornában, mert annyira nagy volt, zöld volt a magzatvíz és ezért műtöttek, pedig 7ujjnyira tágultam ki. az arcát is megvágták szegénynek


a doki egy olyan doki volt aki most tanul nőgyógyásznak. sajnos nem volt fogadott orvosom

2014. jún. 4. 21:28
 4/31 A kérdező kommentje:
tényleg megtörtént, minek irnék ilyet ha nem igy volt?
2014. jún. 4. 21:30
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Aki nőgyógyásznak tanul, az max nézi, nem vág...
2014. jún. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

hát ilyet nem hallottam még én sem! én is így tudom ahogy előttem írják 2-en.

mikor történt ez?és hol szültél?

2014. jún. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is sántít ez a sztori.

Amúgy meg olyan sincs, hogy 7 ujjnyira tágulsz ki...

2014. jún. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
15%
Ha a magzatvíz zöld, az nem szüléskor derül ki, hanem előtte. Zöld vízzel sürgősségi császár történik. Ráadásul UH is van, amivel elkerülhető a téraránytalanság miatti beszorulás. Nálam sem ez volt a gond, nem beszorult. Én ezt nem tudom elhinni. Melyik doki ilyen barom?
2014. jún. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Itt valami nagy keveredés van a sztoriban. Egyrészt, nincs olyan, hogy 7 ujj, mert 5 ujj a maximum (1 ujj kb. 2 centi, szóval a teljes kitágulás 10 cm). Másrészt, ha áthaladt a baba a medencebemeneten, akkor ott már nem tudnak császározni, mert nem tudják "visszarángatni" (már elvégezte azokat a beilleszkedéseket és forgásokat, amik lehetetlenné teszik a visszajutást), így olyankor marad a vákuum/fogó, amikhez tényleg használnak nagy gátmetszést. Viszont, ha használtak ilyen eszközt, akkor miért császároztak volna meg? A kettő kizárja egymást. Ez így nagyon zavaros...
2014. jún. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs, ha a baba már a szülőcsatornában van, onnan már kihúzzák valahogy, de vissza már nem megy, hogy végül császárral a hasadon keresztül vegyék ki. És 5 ujj a max.
2014. jún. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!