Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van olyan akinek egyszerre...

Van olyan akinek egyszerre csináltak gátmetszést és császár lett a vége?

Figyelt kérdés

nem birtam megszülni a babámat de gátat vágták, utána rohantak a műtőbe, és császároztak...

hogy "éltétek túl"?



2014. jún. 4. 21:08
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
19 Skócia, de ugyanaz megy az egész Egyesült Királyságban...
2014. jún. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Emberek, én olyat is hallottam-és nem kamuzós-fajta embertől, hogy az anyukába úgy rázták vissza a gyereket, értsd, majdhogynem fejre állították, hogy császárral ki tudják venni. Nekem ez azóta is hihetetlen, elképzelhetetlen. De ettől még létezhet.
2014. jún. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Ha tényleg van róla hír, akkor linkeld be, mert nem találom.
2014. jún. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Képzeld beírtam googleba de nem adta ki. Másrészt gátmetszésnél a feje búbja van ott,mikor vágnak.
2014. jún. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
tényleg meg tudják vágni sajnos a gyereket az arcán én találkoztam ilyennel :( viszont olyannal még nem, hogy gátat metszettek és utána visszarángatták a gyereket, hogy császárral vegyék ki.
2014. jún. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Ez azért hlyeség, mert ha már rángatják valamerre, akkor miért ne a kijárat felé rángatnák? Miért vágják fel az anyát, hogy afelé rángassák?
2014. jún. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező, én nem gondolom, hogy kamuznál. A második gyerekem születésénél a kórházban, a szomszéd ágyon fekvő anyuka babájának a homlokát szintén megvágták. És olyan ismerősöm is van, akinek a szülőcsatornából rángatták vissza a babáját császármetszésnél.


Attól, hogy mások ilyenekről nem hallottak, még létezhetnek!


Remélem minél előbb túljutsz ezen a szörnyű szülésélményen! Sok örömet a babádban!

2014. jún. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
0%
Oké, rendben! De akkor miért nem linkeli be a hírt a kérdező, ami állítása szerint fent van a neten? Ez sok kételyt megszüntetne.
2014. jún. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Nem a saját hírére gondolt, hanem arra, hogy ha rákeresl a googleben, akkor találsz ilyet máshol is, hogy megvágták a babát gátmetszésnél. Nem arra gondolt, hogy az ő története fent van valami hírportálon.
2014. jún. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
66%
Tényleg van ilyen, az egyik barátnőm szülésénél is úgy volt, hogy már látszott a feje, de valami gond volt a köldökzsinórral (nem emlékszem pontosan mi), és nem jött ki ott a baba, úgyhogy császározták végül.
2014. jún. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!