Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után milyen hegvastags...

Császár után milyen hegvastagsággal engedik a spontán szülést?

Figyelt kérdés
2014. jún. 6. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést én tettem fel nemrég, egy választ kaptam rá: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..


Nem lettem okosabb, sajnos. Remélem, te többet kapsz.

2014. jún. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2014. jún. 6. 19:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem majdnem 4 éve azt mondták, hogy 10 mm-nek kell lennie, nekem 9 volt szülés előtt egy nappal, majd a szülés reggelére 3 mm-re vékonyodott. Így császár lett, de más ok is volt ami a császár mellett szólt.
2014. jún. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én 37hetet töltöttem és több mint egy hete volt 3.3 mm.ebben az 1héten sokszor éreztem hogy szurkál,-de gondolom ez normálisnak mondható.Doki szerint ha így marad nincs akadálya a szülésnek,de én tartok tőle nagyon...
2014. jún. 6. 21:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem 3mm volt, engedték volna, de sehogysem indult be a szülés így lett újra császár!
2014. jún. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5ös vagyok, nekem is fájdogált, arra nem szóltak semmit!
2014. jún. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem mérték, azt mondta a doki, hogy felesleges amiatt, mert nagy a tévedés lehetősége. Szerencsére sikerült spontán megszülni a lányom 4.430 gramm lett. Viszont szülés után elaltattak és belülről kitapintották, hogy minden oké-e a heggel. Viszont bárminemű fájdalomcsillapítás nem volt megengedett, hogy érezzem ha valami baj van.
2014. jún. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
41%

Nekem 12 mm, de azt mondta az ügyeletes orvos, hogy nincs az a pénz, amiért ő kockáztat egy sürgősségi császár után.

Vicc az egészben, hogy két gyerekem van 2,5 év korkülönbséggel és mind a kettő ugyanarra a hétre született, ugyan azokkal a paraméterekkel és apgarral, ráadásul sürgősségi császárral mind a kettő.


Legalább nem kell annyi adatot megjegyeznem. Csak a születési dátumuk más. :))))))

2014. jún. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!