Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hátsó fali, mélyen fekvő...

Hátsó fali, mélyen fekvő lepény harántfekvéssel spékelve?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kiváncsi lennék, hogy járt-e már valaki ebben a cipőben. A méhszájtól 5mm-re fekszik a lepény, emellett már 4 hete stabil harántfekvésben fekszik a gyerkőc, aki 2 héttel nagyobb méretekkel rendelkezik mint ahogy az a korának megfelelő lenne. Szerintetek császár vagy sima szülés? Ja, 26. héten járok hivatalosan és van már egy 10 évesem aki természetesen született. Köszönöm válaszaitokat!

#méhlepény #harántfekvés #hátsó fali #mélyen fekvő
2014. jún. 8. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Ettől még nyugodtan szülhetsz simán, lehet mire kijöttél uh-ról már másképp feküdt. 2. gyerek nekem is haránt volt, a 32. hetes uh-n már fejvégű volt.
2014. jún. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem vagyok pánikban, csak a bizonytalanság ami idegesít :)

A mélyen tapadástól félek igazán.

2014. jún. 8. 19:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia. Én január 22-én szültem sürgősségi császárral pont a mélyen fekvő lepény miatt. Az 5 mm semmi attól is függ,hogy milyen uh-val nézték. Nálam a hasin nem volt a méhszájnál a hüvelyin igen. Aztán vérzés kiséretében meg indult a szülés ami annyira súlyos lett,hogy a végén altatással azonnal császároztak. Ha 26 hetes vagy és nem mozdult el már nem is fog. Nagyon vigyázz magadra mert ha kicsi vért is tapasztalsz azonnal menny a kórházba,nagy baj lehet belőle. Ezt saját bőrömön tapasztaltam. Az volt a szerencsém,hogy már bent feküdtem addigra már 4 hete és jó kezekben voltam. Rá mehet a baba is és te is.
2014. jún. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!