Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Már 7 hónapos a babám, mégsem...

Kávétejszín kérdése:

Már 7 hónapos a babám, mégsem tudunk együtt lenni. Normális?

Figyelt kérdés

Próbálkozunk hetente 1-2 alkalommal, de még mindig csak úgy tudunk együtt lenni a férjemmel, hogy végigbőgöm az egészet.

Érzem azt is, hogy száraz vagyok, de nem is ez a legnagyobb gond, hanem belül valahol, mintha késsel szúrkálnának.

Mennyire normális ez? Mikor múlik el? Teljesen le vagyok törve, jó lenne már igazán együtt lenni, igazán egymással foglalkozni. Majdnem hét hónapos a babánk, nem tudom elhinni, hogy fájhat ENNYIRE még most is.

Két orvos is látott, nincs semmi gond. Akkor mi a gond?


2014. jún. 11. 20:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet nem segitek sokat ha azt irom vegyél valami nagyon jo sikositot, sajnos orvos nem vagyok, kérdezz más orvost is még, pl orvostudakozo.hu-n is kérdezhetsz még. Lehet ritka az eseted ezért nem tudják megmondani mi a gond. de nem hinném hogy kitalálod. lehet hogy ha szoptatsz azzal is valahogy kapcsolatban van.
2014. jún. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Sikosítót próbáltuk, a szárazságon segített, de a belső fájdalmakat sajnos nem enyhítette, és leginkább az az, ami zavar és rettentő kellemetlen. :(

A többi tanácsot köszönöm! A szoptatásra én is gondoltam, meg arra, hogy talán első menstruáció után már oké lesz, de most volt az első menstruációm, és még utána is fájt. :(

2014. jún. 11. 20:47
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon hosszu elojatek es nagyon nagyon lassu behatolas. Nekem ez segitett tenyleg nem tudom mi lehet a baj mert en 2 honappal a szules utan voltam igy de nem tartott sokaig!
2014. jún. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nem repedtél nagyon szüléskor? az is lehet az oka


gondolom már rá is stresszelsz, próbálj laza lenni.

2014. jún. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ezt a késsel szurkálós érzést én császáros szülés után éreztem,és(talán szerencsére)iszonyúan belázasodtam az első együttlét után,ezért a dokim vmilyen fertőzésre gyanakodott,és kaptam 1 antibiotikum kúrát..Meg ő is a próbálkozást és a sikosítót javasolta,aztán helyre is állt a dolog kb. 1hónap "próbálkozás" után.
2014. jún. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szoptatsz még?

Nekem azt mondta a nőgyógyász (pontosan ugyanígy éreztem én is), hogy a megváltozott hormonszint miatt el van vékonyodva a hüvely nyálkahártyája.

2014. jún. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem kb 6 hónapig fájt, utána egyik alkalomról a másikra elmúlt a rossz érzés.
2014. jún. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt hasonlo gondom, bar nem a szules miatt, hanem egy korabbi serules okan. Nekem az intimtorna es gatmasszas olajjal a huvely masszazsa segitett. Ez utobbit mi az elojatek reszekent csinaltuk a ferjemmel.
2014. jún. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen, még szoptatok. Nem hallottam, hogy lehetséges emiatt is.

Nem stresszelek rá, mert férjem így is megkap mindent, de azért jó lenne már, hogyha én is tudnék normálisan házaséletet élni. :)

Remélem, nálam is egyik alkalomról a másikra majd elmúlik, minél hamarabb. :) Köszönöm a válaszokat!

2014. jún. 12. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!