Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez így normális vagy elrontott...

Ez így normális vagy elrontottam valamit? Kislányom 20 hónapos és rettenetesen anyás lett pár napja. Mindig föl akarja vetetni magát, múltkor már az apja sem vehette föl csak én (amúgy sokat játszanak együtt. ).

Figyelt kérdés
2014. márc. 19. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok gyermeknél így van. Majd változik, semmi gond!
2014. márc. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Normális. Még a 4,5 éves lányomnak is van néha ilyen időszaka. A minap hallottam, hogy a gyerekeknél három korszak váltogatja egymást: "Szoríts erősen!", "Tegyél le!" és "Hagyjál békén!", aztán kezdődik elölről.
2014. márc. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fiam 21 hónapos, néhány hete ő is nagyon anyás. Ebben a korban is van szeparációs szorongás:) Addig jó, amíg ilyen anyások, nem sokára ránk sem fognak hederíteni:)
2014. márc. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Majd változik. A 21 hónapos lányom üvölt fel az emeletre, hogy anyaaaa, ha felmegyek valamiért. Aztán röhögve elfut előlem. Hol az apja a favorit, hol én.
2014. márc. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is így van. Cipeltetné a 14 kilóját egész nap :) Mostanában jött rá az is, hogy azt mondja, hogy fél, mondjuk idegenektől, sötétben, kutyáktól. Pedig eddig ez sem volt. Bújik, bemászik közénk az ágyba, előtte pedig le sem lehetett oda tenni, mert rögtön ment a sajátjába, ha álmos volt.
2014. márc. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!