Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Délpestiben tudnátok ajánlani...

Délpestiben tudnátok ajánlani jó orvost és szülésznőt?

Figyelt kérdés

Írjatok legyetek szívesek tapasztalatokat(rosszat is)és neveket illetve anyagiakat is ha lehet.

Dokiban olyat keresek aki feleslegesen nem csinál(nem kínoz)hüvelyi vizsgálattal.Kedden részem volt életem legfájdalmasabb vizsgálatában.Az előző dokim csak a szülés előtt csinált és most is ilyen orvost szeretnék.Valamint jó lenne ha lenne magánrendelése ahol legalább uh-t tud csinálni.És az sem ártana ha lenne némi szava a Délpestiben, tudná intézni a vérvételt és ctg-t is.A fiatalabb lelkesebb dokikat jobban szeretem de nyitott vagyok.

Szülésznőben pedig kedves,türelmeset szeretnék aki igazán a segítségemre lesz és támaszt nyújt a szülésnél.Esetleg valaki ismeri, sajnos a nevét nem tudom csak azt hogy Dabas-Gyónon lakik kedves idő hölgy.Vele már találkoztam.



2014. jún. 12. 08:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Dr. Bárány János
2014. jún. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fiatal, kedves doki, aki normális is szerintem, dr. Makai Zsolt. Van magánrendelése Erzsébeten, 10000 alkalmanként, a vérvételek a kórházban történnek. Én csak jókat hallottam róla. Amúgy mindent meg lehet vele dumálni.
2014. jún. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja és van UH is a magánrendelésén.
2014. jún. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is dr. Bárány Jánost javaslom. Van magánrendelése, ami 9000 és 14000 között mozog attól függően milyen vizsgálatokat végez. Nekem a kórházban volt az összes vérvételem. Az első gyermekemet bála szültem és most a másodikat id nála fogom.

Igaz már nem fiatal, de mindig alapos és nem fákdalmas ahogy vizsgál. Szülésznőben nem vagyok játras, de aki nekem volt ( valamilyen Tamara), ő nagyon kedves volt és segítőkész (pedig nem fogadott volt). :)

2014. jún. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Dr. Farkasinszky Tibor! Végig bent volt velem még vajúdás alatt is!!!! Mellettem ebédelt, még annyi időre sem hagyott ott! Hüvelyi vizsgálatot a terhesség alatt csak a végén csinált, semmi fölöslegeset. Imádtam!
2014. jún. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia!A gyóni szülésznő a Fülöpné Éva,dabasi pedig a Praudáné Manyi, én nála szültem.Dokim nem volt.
2014. jún. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

dr.Kanizsai Beáta vagy dr.Mészáros Márta

Bármelyikőjüket jó szívvel tudom ajánlani,tapasztalt,és nagyon jó orvosok.

Egy ismerősöm dr.Páczai Anitához jár,róla is csak jót hallottam eddig

2014. jún. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!