Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » AKi fogadott szülésznőt, de...

AKi fogadott szülésznőt, de végül programozott császár lett a dologból, akkor is adott neki pénzt? Bement a műtétre is a szülésznő, vagy ilyenkor hogy van?

Figyelt kérdés

2014. jún. 11. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Tegnap pont panaszkodott a szülésznőm, h az egyik kismamájának programozott császára lesz és így nem tart igényt a szolgálatára. Ez előre nem lett tisztázva és nem vállalt helyette mást. Én uúgy odaadnám a pénzt, hisz meg volt beszélve. Egyébként az enyém biztos bejönne és istápolna előtte és utána is. Intézné a szobát, a páromat, ilyesmik.
2014. jún. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt fogadott szülésznőm, de a vége sajnos császár lett. Kedves volt velem mindig, rámnézett többször. Még akkor is megnézte, hogy mi újság, amikor már a szobában voltam a kicsivel. Mi odaadtuk neki a pénzt, annak ellenére, hogy sok dolga nem volt a szülésnél.
2014. jún. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hú, abban nem vagyok biztos, hogy a műtétnél bent volt. Annyira lesokkolt, hogy műtenek, egyáltalán nem figyeltem ki van körülöttem. De azt hiszem, hogy kereste a lepényemet, hogy lemérje, úgyhogy talán bent volt. Kérdezd meg erről nyudogtan a szülésznődet. Előző voltam.
2014. jún. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem prog császárom lett volna ès èn fogadtam szülèsznöt! Ö kèszit elö utana a mûtöbe ott àll melletted ö viszi el a babát ès hozza vissza h megnèzd! Utána napokba is sokszor megnèz az elsö felkelèsnèl is es az elsö zuhanyzásnal is ott van! Èn nem bántam meg! Nagyon sokat segit!
2014. jún. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem engedi a dokim, hogy fogadjak szülésznőt (egyenlőre), mert úgy néz ki, hogy nem úszom meg a császárt. Azt mondta, hogy ráér a végén is szülésznőt fogadni ha úgy alakul, hogy szülhetek hüvelyi úton, és még várjunk vele.
2014. jún. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!