Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi ez és mikor fog elmúlni? SOS!

Mi ez és mikor fog elmúlni? SOS!

Figyelt kérdés
Szerdán lesz 4 hete,hogy szültem.Pár napja néztem először tükörben a gátsebemet,mert két ponton fájt.Szépen gyógyul,de mellette kinövésszerű valamit látok,ami nagyon fáj.Mi ez?Normális?Mikor múlik el?Vagy valamilyen fertőzés?Mi van,ha szemölcs?Nem tudom megállapítani,sosem volt még ilyenem sehol...Pedig betartok minden higiéniai szabályt...
2010. jan. 3. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a varratok okozzák. Még nem estek ki és emiatt van a szövet gyulladásban. Ha fá és nem szűnik, menj vissza a nőgyógyászhoz, nézze meg!
2010. jan. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
bocsi :S fáj..
2010. jan. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hívd fel az orvosod és beszéld meg vele mit tegyél.
2010. jan. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem is volt, olyan mint egy "huscafat",de elmult.. a nogyogyaszom is latta,semmi problema... teljesen normalis. :

kezeli se kellett! de eleg kellemetlen volt..

2010. jan. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Feletted levő kérdés jelenleg ugyanez, a vadhússal, ott válaszoltam kifejtve... :o)
2010. jan. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!