Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit tehetnék, hogy nyíljon a...

Mit tehetnék, hogy nyíljon a méhszáj?

Figyelt kérdés
39+1 hetes vagyok,ha a héten nem születik meg a babám,akkor császár lesz,mert nem engedik túlhordani az előző császár miatt. Tegnap voltam dokinál,azt mondta teljesen zárt vagyok. Mit tehetnék,hogy ez változzon? Nem akarok még egy császárt. Segítsetek.
2014. jún. 17. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vajúdsz, miért kellene nyílnia a méhszájnak? Tegnapról mára is változhat rengeteget, ez nem császárindikáció. Tényleges vajúdás közben elmaradó tágulás igen, de rengeteg nő szül úgy, hogy előző napi méhszájvizsgálaton, kívül-belül, teljes hosszában zárt volt a méhszáj. Nálunk pár hete pl. szült egy kismama épp így: előző napi leleten cx3000, másnap reggel elfolyt a víz, és 2 óra alatt megszült.
2014. jún. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezzel semmit. Sok lépcsőzés, guggolás, meleg vizes fürdő, szex, de ha nem kész a baba nem fog nyílni.
2014. jún. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szex (persze óvszer nélkül!), a spermában levő prosztalglandinnak méhszáj puhító hatása van, emellett az orgazmusod is segíthet.


De saját tapasztalat, ha a baba nem akar indulni, SEMMI nem indítja be.

Betöltött 40. hét napján bábakoktélt is megihatod, ha addig nem szültél meg, de csak úgy, hogy miután megittad, aznap menj be. Ha bent fekszel, akkor csak az orvosod beleegyezésével csináld. (Nekem a saját dokim ajánlotta)

2014. jún. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szex :)
2014. jún. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!