Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az Uzsoki utcai kórház szülész...

Az Uzsoki utcai kórház szülészetéről, orvosairól, szülésznőiről. Stb. tapasztalatok? Jók rosszak egyaránt érdekelnek! Köszönöm! Fontos volna!

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Én áprilisban szültem ott. Maga a kórház egy lepratelep volt akkor,egy aluljáró nyilvános wc-je tisztább, mint ott a fürdőszoba, de állítólag azóta már átköltözött a szülészet az új épületbe, ami nagyon szép lett. A szülésznőm Csordorás Erika volt reggel fél9-ig, ő egy igazi tündér. Aztán már nem várta meg a babát, mert ő volt az éjszakás és elvileg már 7-kor váltás volt, de még várt velem. Utána egy Marcsi nevű nő volt velem, ő is nagyon rendes volt. Dr. Gerencsér Gézánál szültem, fogadott volt, de annyira nem voltam vele elégedett, mert szerintem nem lett volna szaban simán szülni hagynia. Nagyon nehezen jött ki a baba, a kitolás volt vagy 20 perc, ami egyébként 2-3 perc alatt megvan. Alig bírtam kinyomni a kicsit. El is tört a válla. A csecsemős nővérek rendesek voltak, 1 volt csak köztük, aki bunkó volt. Most hirtelen más nem jut eszembe róla.

2010. jan. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én fábián doktornál szültem és Szabó Ibolya volt a szülésznőm.Maximálissan meg voltam elégedve!!
2010. febr. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Most lett felújítva, nagyon szép tiaszta rendezett!

Papás szüléssnél családias hangulat.


Dr Kalocsi Géza a legjobb szülész nőgyógyász!

-Nagyon jó szakember

-Nem pénzéhes


Türelmes, megértő.

Megnyugtató volt amikor azt mondta, hogy ő nem fogjaa megindítani a szülést injekciókkal, mert az "olyan erőszakos" dolog. Szépen várjuk ki ahogy a termésszet akarja...

Nem rohant el a magánrendelésére sem, befejezte a szülésst rendesen!

A varrat ellenőrzésnél amikor látták a papíron, hogy ki volt az orvos, azt mondták, hogy akkor ez tutira rendben van, mert Kalocsai nagyon precíz!

2013. márc. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!