Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » El vagyok szomorodva, mennyire...

El vagyok szomorodva, mennyire vállalható az alakom 5 hónappal szülés után? /Linkkel/

Figyelt kérdés

[link]


Nagyon csíkos a hasam még? Milyen az összkép? 17kg híztam terhesség alatt.


2014. jún. 18. 19:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Te most dicsekedni jöttél ide? :-)
2014. jún. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon csinos vagy. De szerintem ezt te is tudod. Ha nem, akkor a probléma lelki és nem testi.
2014. jún. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
annyira tudtam, hogy nem valami 120 kilós kép lesz...
2014. jún. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Bocs, de én szülés előtt sem néztem ki ilyen jól... Minden relatív.
2014. jún. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat jól esnek. Nem dicsekedni jöttem távol áll tőlem. Csak picit meg vagyok zuhanva. :-\
2014. jún. 18. 19:55
 6/12 anonim ***** válasza:
68%

Én nem szeretem, mikor azt írják, hogy ők nem néztek ki ilyen "jól" szülés előtt sem.


Én sovány vagyok, ha így néznék ki szülés után kb. fél évvel, nekem az már durva változás lenne magamon.


Szerintem a kérdező is így van ezzel! Sajnálom, ha nem tetszel magadnak, gondolom, rossz, hogy nem tudsz passzosat hordani a hasad miatt.


Szoptatsz még? Mert lehetne rá kicsit edzeni, hasizmozmi, hogyha úgy látod, rendben van az esetleges sebed meg te magad is.:)

2014. jún. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem hasra és csípőre mindenféleképp kéne majd eddzened!
2014. jún. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Babám még csak szopik mást nem nagyon eszik. Valami edzés tipp? Esetleg étkezés?
2014. jún. 18. 20:35
 9/12 anonim ***** válasza:

A hasadon egyértelműen alakítani kell majd kemény edzéssel és diétával szoptatás után,de egyáltalán nem olyan vészes,hogy neki legyél keseredve.

A melleid brutál jók így első látásra :D

2014. jún. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

nyugi, fogyni fogsz még.

én szülés után eleinte híztam, kb. a gyerek öt hónapos koráig (várandósan csak 14 kiló jött fel, és tán 4 kiló maradhatott rajtam) aztán úgy 7 hónapra a kisfiam elkezdett kúszni mászni, sőt, mostanság már kézen fogva járkál, illetve annyira kis eleven, hogy nincs időm enni sokszor, meg hát 10 kiló is, másodikra cipelem fel és le, kézbe naponta minimum egyszer... szóval leadtam már 5-6 kilót pár hónap alatt, és izmosodtam is... (ugyanannyi kaja mellett)


szerintem meg fog még dolgoztatni a gyerek, amikor indul felfedezni a világot, lesz neked olyan edzés.... :)

nem vészesen csíkos, pici felesleg van a pocón, amit majd a sok hajolgatással úgyis elfogyasztasz :)


nem kell aggódnod. biztos sokan cserélnének veled testalkatot.


hazugság lenne azt írnom, hogy bombázó vagy, vagy tökéletes az alakod. de ahhoz képest, ahogy néhány nő kinéz még szülés nélkül is...


strandra nyugodtan felvehetsz bikinit is, nem fognak bámulni sajnálkozva, abban biztos lehetsz :)


szerintem tökre nincs gond. nem vagy RubintRéka, aki szülés után hetekkel 8 bébiszitterre bízta a gyerekét, és elment ilyen - olyan testszobrász szalonokba űrtechnológia fejlesztésű gépeken edzeni, mert más dolga se volt. egy átlag nő pont nem így él.


én a helyedben nem aggódnék a kinézeted miatt.


összkép: egy guszta csaj, szép kerek cicikkel és kerek csípővel :)


minden rendben. amúgy meg... egy kismama ilyenkor még ne ezen eméssze magát, mindenki tudja, hogy így néz ki egy hús vér nő szülés utáni hónapokban.

2014. jún. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!