Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A 30. héttől mi okozhat...

A 30. héttől mi okozhat koraszülést? Mi az amit feltétlen kerülni kell? Van egyáltalán ilyen?

Figyelt kérdés
2010. jan. 4. 05:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Megerölteted magad,stressz,esés. Ezek ellen tehetsz.
2010. jan. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem a 31.héten indult be a szülés!Sokat nyomozgattam mitől is lehetett!Ez októberben volt mikor aza 20 fokos hőm változás volt vagyis hideg front!Meg mint utóbb kiderült a sok fahéj(Palacsintával,reszelt almával)Amit aznap megettem!Viszont a korházban sikerült megállítaniuk!Úgyhogy most itt szuszog a mellkasomon a ma 1 hónapos kislányom!

De fertőzés is okozhatja...én akkor elég sok mindennek utánanéztem!

De azok a praktikák amik így terjednek mindenfele(Szex lépcső meleg fürcsi)csak akkor indítják be a szülést ha a babád már teljesen készen áll,ezekre nekem azt mondták nem okoznak koraszülést!

Üdv

És ne ilyeneken gondolkodj!

Ha még bírsz sétálj találkozz a barátnőiddel,és foglalkozz magaddal...ez nem önzőség

2010. jan. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem kevés a magzatvizem, ill. lehet, hogy szivárog, egyrészt ezért lehet, h koraszülés lesz ( a héten:_( ), másrészt, lehet, h gombás fertőzésem van, ez is kot ad rá, sajnos:( (30.hétben vagyok, és nagyon félek:( )
2010. jan. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!