Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki miben hozta haza a nyári...

Ki miben hozta haza a nyári babáját a kórházból? Augusztus 1-re vagyok kiírva.

Figyelt kérdés
2014. jún. 22. 09:28
 1/10 anonim ***** válasza:
rövidujjú body, és egy igen lenge kisnadràg és zokni. 39 fok volt aznap amikor hazajöttünk a kórházból.
2014. jún. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen idő lesz. A lányunk augusztus 10-én született és 25-26 fok volt akkor. Egy rövid ujjú bodyt, egy hosszú ujjú plüss rugdalózót és vékony sapkát adtunk rá.
2014. jún. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Időjárás függő. Rövid ujjú body és egy vékony pamutrugi volt rajta, meg kissapka.
2014. jún. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

34 fok volt mikor hazajöttünk.

Rövidujjas body,zokni és nyári sapi !!

De ez attól függ épp ti milyen időt fogtok ki !!

Szeles ? Napos ? Borús ? ESős ?

Szóval..én mindenesetre kitettem többfélét a férjemnek és csak mondanom kellett neki hogy a bal oldali ruhát hozd ;-)

2014. jún. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Aug 4-én szültem. Nagyon meleg volt. Ujjatlan body és pamut tipegő volt rajta.
2014. jún. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Aug. elejére vagyok kiirva, és egy vékony hosszú ujjú bodyt,rá egy vékony ujjatlan rugit gondoltam, plusz kis sapi.
2014. jún. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a lányom júliusi. rövidujjú body, kis zokni, vékony sapi volt rajta.
2014. jún. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Júli 28án szültem, augusztus 1én jöttünk haza 40 fokban. Rövid ujjú, vékony rugi volt a lányomon és kisgatyó (rövid), zokni.
2014. jún. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tavaly júliusban szültem, 34 fok volt amikor hazajöttünk, vékony body, talpas kisnadrág, vékony pamut kocsikabát és egy kissapka volt a lányomon. Se nem fázott, se nem volt melege, egész hazaúton szunyókált.
2014. jún. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tavaly augusztus közepén szültem. Többféle ruhát bepakoltam a picinek, mert ugye nem tudtam éppen milyen idő lesz. Végül vékony hosszú ujjú body-t, pamut rugit, kocsikabátot és nyári sapit adtunk rá a csecsemős nővérek.
2014. jún. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!