Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Augusztus első hetében szülők?...

Augusztus első hetében szülők? Miben viszitek haza a picit?

Figyelt kérdés

Olyan csodás az idei nyarunk időjárása hogy gondolom elég csekélyke lenne a napozó....

2.babánk kislány az első fiú volt így nem sok minden maardt róla meg a hazahozósat újnak szeretném.


2011. júl. 4. 22:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Több mindent készíts össze. Legyen nálad vékony pamut rugi + hosszú body, de legyen valami kiskabát/pulcsi is hozzá, a másik garnitúra meg valami rövid lenge legyen zoknival. Ha lehet ne pólyában akard hozni :)
2011. júl. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én aug elején és végén is szültem :)

Mindkétszer iszonyú kánikula volt. A lányaim a kórházban egy pelusban voltak.. Haza egy rövid ujjas bodyban és egy pamut angol pólyában hoztuk őket. Na, meg vékony sapiban... Egy vékony pamut pléd volt kint rájuk terítve, ezt az autóban azonnal le is vettem.

Szerintem vegyél egy vékonyabb pamut rugit, bodyt, pamut sapkát. Ha hűvösebb lesz, jobban betakarod majd. Ha meg kánikula lesz, elégy a kevesebb ruha.

2011. júl. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
pedig pólyában lesz mert beköthető mózessel visszük haza nem fogok egy 4-5 napos babát 2 órára babyhordozóba tenni.
2011. júl. 4. 22:36
 4/16 anonim ***** válasza:
A mózesbe is teheted pólya nélkül... Most nem vitázni akarok, de csak gondolj bele, milyen melege lehet egy forró nyári napon a picinek! Ha mózesbe teszed, akkor is adhatsz rá rugit, bodyval...
2011. júl. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
a hordozó sokkal közelebb van a "korábbi" testtartásához, mint a mózes.
2011. júl. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A mózesbe nem kell pólya, de látni fogod úgyis. Elég zárt ígyis, főleg ha lesz vagy 30 fok. A pólya téli babáknak ajánlott nem a nyáriaknak.
2011. júl. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező: előttem már mindent leírtak, én csak annyit tennék hozzá, hogy gondolj bele, benned hogy is helyezkedett el a baba 9 hónapig, és mégsem születik gerincbetegen. A bébihordó nem viccből van ám úgy kitalálva, amilyen testtartásban vannak benne a picik. Semmi baja nem lenne, ha abban vinnéd haza.
2011. júl. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

nem kötekedni akarok de a kresz szerint nem tilos mózeskosárba vinni babát? vagy már ez változott?


a pólyáról ha megengeded annyit, hogy tényleg felesleges :) de majd tapasztalod. egyrészt kánikulában megfő benne amit kifejezetten nem ajánlanak, másrészt pár napos, hetes baba nem aludhat a hátán csak az oldalán, majd ha leesett a köldökcsonkja a hasán esetleg. arra a kevés időre meg míg ébren van, én azért nem kötném be mert olyan jó babusgatni, mikor a mellkasodra fekteted, érzed a puha bőrét... jajj de jó volt :D


könnyű szülést és sok boldogságot :)

2011. júl. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

előző vagyok, mármint autóban értettem.. :) bocsi!

tényleg érdekelne amúgy a válasz

2011. júl. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
De. Tilos. Ugyanis a kresz szerint babát az autóban CSAK gyermekbiztonsági rendszerben lehet szállítani, aminek a mózes nem felel meg, ha beköthető, ha nem. Gyermekbiztonsági rendszerek a bébihordók és a gyerekülések.
2011. júl. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!