Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A belső varratok, amik állítól...

A belső varratok, amik állítólag "kipotyognak" az soha nem okoz/hat komplikációt? Látta bárki a wc-ben, vagy fehérneműben?

Figyelt kérdés
olyan nem lehet hogy felkúszik a méhbe, vagy nem potyog ki és begyullad, ilyesmik?
2014. jún. 22. 10:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
a belsők nem kipotyognak, hanem felszívódnak
2014. jún. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem kúszik fel ne aggódj.
2014. jún. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Begyulladni begyulladhat, ahogy minden más varrat is, de ritka. Nekem egy öltésem még a 6 hetes kontrollon is megvolt. Én kértem a dokit, hogy szedje ki, mert ugyan nem fájt, de zavart, hogy ott van. De azt mondta, mivel nem gyulladt, joba lenne hagyni, hogy magától kiessen, már csak pár nap. Így is lett.
2014. jún. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Felkúszni nemtud,márcsak a gravitáció miatt sem.

Hacsak nem gyertyaállásban vagy napközben..

DE most komolyan.

Én az egyik esti fürdés utáni törölközés alkalmával találtam meg a törcsin.

Néztem én is hogy mi ez,aztán ahogy fogtam a kezemben ,szét is esett. És ugyanez volt a gátvarrásommal is.

Azt a bugyimon találtam meg,szintén szétesett amikor megfogtam.Rám 5 napra mentem a 6 hetes kontrollra,és mondta a doki hogy szép a heg..tehát nem maradt benne darabka stb...ezen ne aggódj :-)

2014. jún. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

van kipotyogós, meg felszívódós is

nekem az előbbi van :(


nem merek sem neki életet élni, sem tejsavas hüvelyöblítést sem, de amikor belül szúrást érzek is csak aggódok

2014. jún. 22. 10:42
 6/15 A kérdező kommentje:
*nemi
2014. jún. 22. 10:43
 7/15 anonim ***** válasza:
mennyi ideje szültél?
2014. jún. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én megfogtam a végét, és kihúztam. Már amúgy is kiakart jönni. Óvatosan csináltam, úgy voltam vele,hogy amelyiket tudom kihúzom. Így megszabadultam tőlük,mert nekem sokáig bent volt.
2014. jún. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

de ez belül van. nem tudom kihúzni.

47 napja szültem, 6 hete, vagy 7 hete

majd megyek dokihoz, de ő csak a hüvelyt fogja nézni szerintem és uh-t sem csinál, és a hüvelybe sem uh-val fog nézni szerintem (felszereletlen sztk-s rendelő)

2014. jún. 22. 11:44
 10/15 anonim ***** válasza:
NEkem is belül volt. Egyébként azt olvastam, hogy 3 hónapig is bent lehet.
2014. jún. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!